До уваги учасників АТО, бойових дій, інвалідів війни, які мають бажання отримати земельну ділянку

До уваги учасників АТО, бойових дій, інвалідів війни, членів сім’ї загиблих учасників бойових дій, які мають бажання отримати земельну ділянку у власність!

31 березня Кременчуцька міська рада прийняла рішення «Про затвердження Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції, земельними ділянками  із земель комунальної власності міста Кременчука», яким визначено порядок забезпечення земельними ділянками  цих категорій громадян.

Відповідно до цього положення передача земельних ділянок безоплатно у власність у межах норм, визначених Земельним кодексом України, проводиться один раз по видах використання:

а) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

б) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті - не більше 0,10 гектара.

З метою забезпечення максимальної кількості бажаючих земельними ділянками на певному масиві виділяється земельна ділянка площею орієнтовно 0,06 га.

Учасник забезпечується в межах міста Кременчука однією земельною ділянкою за обраним видом використання.

Для підготовки графічного матеріалу з позначенням місця розташування земельної ділянки, в разі, якщо земельні ділянки зарезервовані, учасники подають заяву довільної форми щодо його виготовлення на пільгових умовах з копією відповідної довідки про участь в АТО, або копією документу, що підтверджує статус учасника бойових дій, або копією посвідчення інваліда війни, або копією свідоцтва про смерть учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (м. Кременчук, вул. Першотравнева, 1).

Заява може бути подана членом родини учасника АТО першого ступеня споріднення (батьки, другий із подружжя, діти) в інтересах учасника АТО із поданням відповідного документа на підтвердження родинних зв'язків із учасником АТО.

Заяви щодо виготовлення графічного матеріалу розглядаються в наступному порядку.

Позачергово розглядаються заяви на виготовлення графічного матеріалу та позачергово надаються земельні ділянки членам сімей загиблих учасників бойових дій, першочергове право з яких мають сім’ї загиблих учасників АТО (на сім’ї загиблого учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО, виділяється одна земельна ділянка).

Заяви інших учасників, розглядаються в порядку жеребкування, наведеному нижче. До жеребкування допускаються учасники, які мають відповідний статус, що підтверджується посвідченням. 

Порядок надання учасникам бойових дій, інвалідам війни, а також членам сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва i обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та в оренду для городництва.

Учасники, які зареєстровані та проживають в м. Кременчуці, члени сімей загиблих учасників бойових дій першого ступеня споріднення (батьки, другий із подружжя, діти),  зацікавлені в одержанні безоплатно у власність чи користування земельної ділянки комунальної власності, або їх уповноважені представники, подають заяву встановленого зразка до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2, каб. 124) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва чи городництва. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри.

До заяви додаються:
1) копія паспорта громадянина України;

2) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

3) засвідчена в установленому порядку копія довіреності – для уповноваженої особи;

4) документи, що підтверджують пільгове право:- копія посвідчення статусу учасника бойових дій;- копія посвідчення інваліда війни, що відповідає чинному законодавству;- копія посвідчення сім’ї загиблого, копія свідоцтва про смерть учасника бойових дій, в тому числі учасника АТО, та відомча довідка щодо обставин смерті.

5) інформація щодо використаного чи невикористаного права безоплатної передачі у власність земельної ділянки по бажаному виду використання (зазначена в заяві або окремо);

6) графічні матеріали, на яких зазначено бажанемісце розташування земельної ділянки та її орієнтовні розміри, що видані безкоштовно

Зразок заяви

Заступнику міського голови,

голові робочоїгрупи
Музиці Г.М.
_____________________________
(прізвище, ім’я та по-батькові громадянина)
_____________________________________________
____________________________
(адреса проживання громадянина)
_____________________________________________
_____________________________
(номер телефону)
Заява

Прошу виготовити графічний матеріал на пільгових умовах, як учаснику АТО, учаснику бойових дій, інваліду війни, члену сім’ї загиблого учасника бойових дій (необхідне підкреслити),  з метою подальшого отримання земельної ділянки у власність для_______________________________________________

___________________________________________________________________, (будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва) - обрати необхідне.
яка знаходиться  _____________________________________________________.

(обрати конкретну окрему зарезервовану земельну ділянку чи зазначити масив, в якому Ви бажаєте її отримати)

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою виконання вимог Закону України «Про звернення громадян». З правами і обов’язками щодо обробки моїх персональних даних ознайомлений.

______________                                                                         _______________

(дата)                                                                                                                                                 (підпис)                                        

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов