Маленькі дрібнички насправді відіграють основну роль у створенні теплої, затишної домашньої атмосфери. За умови, якщо ви їх правильно підберете. Але найкращий варіант, виготовлення своїми руками і з величезною любов'ю. Всіляка дизайнерська ідея може втілитися в реальне життя, прикрасити інтер'єр, сформувати певний стиль та буде радувати ваш погляд.

Приміром, подушки на дивані. Для створення креативної подушки необхідно взяти звичайну диванну подушку. Нашиваємо на поверхні різнокольорові ґудзики. Є два варіанти розташування ґудзиків - довільно і в певному порядку, створюючи орнамент. І якщо вже, у вас величезна кількість вільного часу, і ви відрізняєтеся старанністю, то можна, зрештою, створити певне панно з ґудзиків. Воно й впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати вашої квартири.

В тон подушці можна також прикрасити штори і фіранки, покривало і серветки. Взагалі, це залежить від вашої фантазії і від того, наскільки ви готові експериментувати. Ґудзики можна замінити всілякими паєтками, намистинами, бісером і навіть камінням Сваровскі, але пам’ятайте, що для цього знадобляться спеціальні п'яльця для вишивання бісером.

В якості фольклорної риси сільського стилю чудово в інтер'єр впишуться подушечки з вишивкою у вигляді різнокольорових візерунків. Але невелике уточнення: обраний стиль і визначає техніку вишивання. А якщо докласти трохи фантазії і праці, то предмети інтер'єру стануть воістину креативними.

Якщо ж у вашому будинку відсутні подібні речі. То не поспішайте кидатися в магазин і купувати їх, а зробіть ревізію ваших шкатулок і скриньок комода, і напевно знайдуться залишки вовняних ниток різних кольорів, або десь в потаємному куточку ховаються старі муліне. Створіть з них декоративного пензлика. Вони чудово впишуться в текстильні предмети інтер'єру вашого приміщення.

Ще один варіант прикраси подушок. Знайдені у вас вдома залишки клаптиків, повинні поєднуватися з диванними покривалами і подушками за фактурою і кольором. З них можна зробити красиві різнокольорові бантики.

Для створення аплікації вирізається фрагмент з сподобалася тканини і нашивається на диванну або табуретного подушку декоративним швом у вигляді аплікації, просто і красиво. Вишуканими будуть і наволочки, зроблені за технологією «печворк» (виготовлені з різних клаптиків). А також ніхто не відміняв ажурні наволочки і покривала, зв'язані гачком з підбором певної колірної гами.

У кожній родині і в кожній хаті присутні красиві і якісні речі, але вони, на жаль, стандартні і звичайні. Якщо ж їх трохи перетворити за допомогою незначних штрихів, прикрас, тобто внести в їх образ якісь зміни, то вони з чарівною силою перетворяться на справжні оригінальні та ексклюзивні предмети.