Інформація для абітурієнтів та випускників. Проводиться набір юнаків до вищих навчальних закладів ДСНС

Шановні абітурієнти та випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Кременчука ! Кременчуцьке міськрайонне управління Головного управління ДСНС України в Полтавської області проводить набір фізично розвинутих юнаків віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну освіту на навчання до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Термін навчання 4 роки. Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант і надається робота за місцем проживання.

До вищих навчальних закладів цивільного захисту належать :

Національний університет  цивільного захисту України (м. Харків);

Академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету  цивільного захисту України (м. Черкаси).

У вищих навчальних закладах цивільного захисту здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, за спеціальністю 6.170203 “Пожежна безпека” та 6.170201 «Цивільний захист».

Підготовка фахівців проводиться як за державним (на повному державному забезпеченні протягом 4-х років), так і за госпрозрахунковим замовленням.

Кандидати до навчальних закладів в обов’язком порядку здають іспит з фізичної підготовки. Для вступу на навчання приймаються сертифікати відповідного рівня ЗНО за наступними предметами: математика, фізика, українська мова та література.

За довідками звертатись до керівників підрозділів ДСНС за місцем проживання та безпосередньо у відділення персоналу Кременчуцького міськрайого управління (вул. Петровського б. 35, район “Пивзаводу”), або за телефоном : 77 – 22 – 74.

дснс гсчс,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
44 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии