«Самооборона майдана» обнародовала фамилии депутатов Кременчугского горсовета, организовавших антимайдан в Киеве

Глава ОО "Самооборона Майдана" и "Кременчугская сотня" Андрей Касаткин обратился к прокурору Полтавской области Яну Стрелюку с жалобой на бездеятельность органов прокуратуры. Общественность возмущает тот факт, что виновные в организации антимайдана в Киеве, те, кто возил из Кременчуга полные автобусы людей, чтобы они поддержали Януковича, до сих пор не привлечены к ответственности и продолжают свою деятельность в рядах депутатов городского совета.

Обращение Андрея Касаткина мы публикуем полностью на языке оригинала.

Прокурору Полтавської області Яну Стрелюку. Скарга на бездіяльність органів прокуратури м. Кременчука по питанню притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які надавали накази і безпосередньо забезпечували доставку людей на Антимайдан у м. Київ.

ГО «Самооборона майдану «Кременчуцька сотня» звертається до Вас з проханням забезпечити дотримання законності у питанні притягнення до відповідальності осіб, які віддавали накази на підприємства міста, а також координували питання доставки на Антимайдан у місто Київ робітників підприємств міста Кременчука, та непрацюючу молодь.

Головними фігурантами цих дій у місті Кременчуці відомими самообороні міста були члени Партії Регіонів: голова регламентної комісії Кременчуцької міської ради Семеняченко Ігор Валентинович, депутат Кременчуцької міської ради Володимир Шайнога, депутати Кременчуцької міської ради Сазонов, Іванян, Березянський.

До цього часу ці особи не тільки не понесли жодної відповідальності за свої протиправні дії, але навіть не викликались до правоохоронних органів.

Пане обласний Прокурор! Нагадуємо Вам, що внаслідок нападу з Маріїнського парку 18.02.2014 року десятки самооборонівців отримали травми різного ступеню, в наслідок чого декілька осіб померло.

Більшість з цих людей сьогодні у лавах ЗСУ, та нацгвардії із зброєю у руках захищають цілісність та недоторканість нашої держави, деякі з них вже віддали свої життя захищаючи Батьківщину, тож бездіяльність правоохоронних органів у справі притягнення до відповідальності осіб, які віддавали накази на підприємства міста, а також координували питання доставки на Антимайдан у м. Київ робітників підприємств міста Кременчука, та непрацюючу молодь, є образою і цинізмом по відношенню до наших захисників.

Хочу також зауважити, що зазначені особи у м. Кременчуці поновили діяльність своєї партії, у Інтернеті розповсюджують антиукраїнські лозунги, організували групу «Антимайдан Кременчук», узяли на себе відповідальність за руйнування панорами Героям Майдану в районі ПАТ «Полтаваобленерго» (Електростанція) у місті Кременчуці.

Шановний Пане обласний прокурор. З метою уникнення загострення ситуації та недопущення її виходу з під контролю правоохоронних органів прошу Вас відреагувати на нашу скаргу і вжити заходів, що до притягнення до відповідальності вищезгаданих осіб та інших осіб, причетних до цих злочинів.

Голова ГО «Самооборона майдану «Кременчуцька сотня» Сотник самооборони Кременчука Заступник начальника штабу оборони міста Андрій Касаткін.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов