У Кременчуці проводитимуться громадські обговорення необхідності коригування тарифів

До виконавчого комітету Кременчуцької міської ради звернулися управляючі компанії та комунальне автотранспортне підприємство 1628 щодо необхідності коригування тарифів на послуги з енергопостачання ліфтів та освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води, що входять до складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій тана послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та на вивезення рідких побутових відходів для населення за місцем проживання, затверджених рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області в 2008 та 2011 роках.

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структур цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» для більш широкого інформування кременчужан про наміри щодо перегляду тарифів  та залучення мешканців міста до обговорення цього питання міська влада поставила вимогу провести громадські обговорення необхідності підвищення тарифів з громадою.

          ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Добробит» та КАТП-1628 надали до виконавчого комітету графіки проведення громадських обговорень. Тож кременчужани можуть долучитися до цього процесу.

ГРАФІК

проведення громадських обговорень необхідності коригування тарифів на послуги з енергопостачання ліфтів та освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води, що входять до складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій татарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення, та вивезення рідких побутових відходів для населенняза місцем проживаннята графік їх проведення

п/п

Відповідальне підприємство

Дата та час проведення

Місце проведення

1.
ТОВ «Добробит»
ККАТП - 1628
05.05.2015
17-30
Актова зала
ПТУ – 6
м. Кременчук,
вул. Республіканська,87
2.ТОВ «Добробит» ККАТП - 1628
05.05.2015 17-30
Зала засідань Територіального центру соціального обслуговування
м. Кременчук,
вул. Мічуріна, 76
3
ТОВ «Житлорем-будсервіс»
ККАТП - 1628
05.05.2015
17-30
Актова зала вищого професійного училища № 7 м.Кременчук,
вул.
Московська, 14
4
ТОВ «Житлорем-будсервіс»
ККАТП - 1628
05.05.2015
17-30
паспортний стіл ТОВ «Житлорем-будсервіс»
м. Кременчук,
вул. 1905 року, 32
5
ТОВ «Житлорем-будсервіс»
ККАТП - 1628
05.05.2015
17-30
Актова зала Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8
Кременчук,
вул. Трохима Карнаухова, 6

Прес-центр Кременчуцького міськвиконкому

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов