Ответ организаторов акции «Сердце к сердцу» на обвинение Оксаны Пиддубной

На вчерашней сессии Кременчугского городского совета депутат Автозаводского райсовета Оксана Пиддубная потребовала проверить деятельность общественных организаций, финансируемых из горбюджета и сообщила, что организаторы благотворительной акции "Сердце к сердцу" якобы ездят отдыхать за границу на бюджетные средства.

Активистка Пиддубная, являющаяся к тому же членом общественного совета при Городском отделе милиции, известна в нашем городе своей бесплодной, но громкой, борьбой с памятником Олега Бабаева в одноимённом сквере, а также благодаря ряду других скандальных акций.

Вчерашнее заявление Пиддубной возмутило организаторов благотворительной акции "Сердце к сердцу", которая на протяжении многих лет даёт Кременчугу возможность закупить дорогостоящее оборудование для лечения детей. В ответ на её заявление последовал комментарий организаторов благотворительной акции, который мы публикуем полностью на языке оригинала.

Коментар на обвинувачення громадянки Піддубної

Я, як регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у місті Кременчуці уже восьмий рік поспіль, обурена безпідставною публічною заявою громадянки Піддубної в сторону організаторів благодійної акції в нашому місті, яка паплюжить гарне ім’я Фонду та добрі справи, які він ініціює та проводить.

Кожного року кошти, зібрані під час акції, направлялися на закупівлю медичного обладнання у повному обсязі. Звіти про суми зібраних коштів по Кременчуку та вартість придбаного обладнання розміщені на офіційному сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Обладнання справно працює у медичних закладах Кременчука та кожен мешканець нашого міста може ним скористатися безкоштовно. Жодної копійки із зібраних коштів Фонд не використав на організацію та проведення заходів у рамках акції.

За всі 8 років проведення акції жодної копійки не виділялось міською владою з бюджету міста на організацію поїздок за кордон волонтерів та організаторів акції. Поїздки на Польський Вудсток кожного літа та в Краків взимку відбуваються виключно за особистий внесок волонтера та спонсорські кошти, які залучає керівництво Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що знаходиться у місті Києві.

Під час реалізації акції в цьому році було залучено по всьому місту більше 5000 волонтерів, які працювали в офісах акції на базі навчальних закладів та 26 квітня на вулицях міста під час фіналу акції. Збір коштів у навчальних закладах здійснювався виключно за бажанням кожного доєднатися до гарної справи та зробити свій внесок у збереження здоров’я маленьких кременчужан.

Волонтери "Серце до Серця" роблять свій вклад у майбутнє здорової країни на добровільній основі та абсолютно безкоштовно! Керуючись покликом серця - несуть тільки позитив! Волонтери акції «Серце до серця» - це команда активних небайдужих українців, які вірять, що краще майбутнє нашої нації в наших руках!

Вважаю слова, виказані на сесії Кременчуцької міської ради громадянкою Піддубною, образою для волонтерів та тисяч людей, які щороку долучаються до акції.

Регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у місті Кременчуці  Світлана Піщіта.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов