Звернення депутата Оксани Піддубної до заступника Генеральної прокуратури Давида Сакварелідзе

27.4.2015 року депутат Автозаводської районної ради VI скликання Оксана Піддубна письмово звернулася до заступника Генеральної прокуратури Давида Сакварелідзе з проханням розглянути питання що до відповідності займання посади прокурора Полтавської області Стрелюка Яна Володимировича.

В зверненні значиться, що окрім тієї інформації, яка є в інтернеті стосовно роботи пана Стрелюка, спостерігається бездіяльність прокуратури Полтавської області у вигляді гальмування розслідувань навіть резонансних справ, та утиск малого та середнього бізнесу. 
В зв’язку з цим активістами Полтавщини, і Піддубною О.М. особисто, 17 квітня 2015 р. в Кременчуці, а 27 квітня у Полтаві був проведений громадський мітинг. 
До речі, однією з вимог кременчужан та полтавчан – звільнити заступника прокурора м. Кременчука Станіслава Торопчина, який тривалий час виконував обов’язки прокурора міста, і саме за цей період зміг себе проявити не на користь громади, та особливо не на користь представників малого та середнього бізнесу, а втручання пана Торопчина у справи міста лише заважало їх вирішенню.
Щодо пана Торопчина, то згідно інформації, якою володіє громадськість, пан Торопчин є підопічним пана Стрелюка, та виконує його вказівки. 
Отже, головну вимогу кременчужан і полтавчан, яка полягала в перевірці діяльності пана Торопчина, та сприянні його звільненню, пан Стрелюк не виконав. 
Складається враження, що пан Стрелюк разом з паном Торопчиним вирішують свої особисті справи, використовуючи службовє становище.
Оскільки владою оголошено про необхідність проведення кадрових змін в прокуратурі України, а згідно ст.5 Конституції України єдиним джерелом влади є народ, то потрібно розібратися та прийняти правильне рішення щодо перебування на посаді прокурора Полтавської області пана Стрелюка Я.В.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов