Звернення до кременчужан з нагоди Дня пам’яті та примирення

Шановні кременчужани!

Указом Президента України 8 травня визначено Днем пам’яті та примирення. В цей день весь український народ схиляє голови у великій скорботі за тими, хто віддав своє життя за мир і свободу, хто у ті далекі, але криваві 1941-1945 роки поліг смертю хоробрих у боротьбі з ненависним фашизмом, за тими, хто здобув Перемогу, але не дожив до сьогоднішніх днів, за всіма героями Другої світової війни. Вічна їм пам'ять і безмежна вдячність від усіх нинішніх поколінь. Ми ніколи не забудемо їх ратний подвиг, ім’я кожного визволителя буде навічно вписане в історію.

На жаль, сьогодні Україна знову знаходиться в стані війни, нехай неоголошеної, але не менш кривавої. І вже внуки і правнуки сивочолих ветеранів героїчно захищають незалежність і цілісність своєї держави. Захищають мужньо і відважно, не шкодуючи свого життя. Багато з них повертаються додому так званим вантажем 200. І знову ллються сльози матерів, ми всі оплакуємо наших загиблих героїв і молимо Бога, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася, і в державі запанував мир і спокій.

Тож давайте пом’янемо всіх тих, хто загинув на полі бою, хто був закатованим в концтаборах, хто помер від рук фашистських окупантів, хто в повоєнні роки відбудовував нашу державу і кого смерть навіки забрала від нас. Давайте пом’янемо героїв сьогоднішньої війни, згадавши кожного з них поіменно. Слава Героям!

Секретар міської ради                                               Івко В.М.

Перший заступник

міського голови                                                          Калашник В.В.

день памяти и примирения
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
70 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии