Найбільш поширеною причиною виникнення пожеж в 2015 році є необережне поводження з вогнем

Станом на 03 червня 2015 року на території міста Кременчука та Кременчуцького району виникло 75 пожеж, проти 114 пожеж в 2014 році (зменшення на 34,3 %). Матеріальні збитки від пожеж також зменшились на і складають 727 360 грн., проти 4 486 915 грн., в 2014 році.  При цьому на пожежах в 2015 році загинуло 3 особи  (проти 6 осіб в 2014 році).

Найбільш поширеною причиною виникнення пожеж в 2015 році є необережне поводження з вогнем, а саме 41 пожеж, проти 52 в 2014 році, що менше на 21,2 %  ніж в минулому році та коротке замкнення електромережі –15 випадків проти 23 в 2014 році (- 34,8 %).

Тож щоб запобігти пожежі в побуті, дотримуйтесь елементарних правила пожежної безпеки!

 • Всі нагрівальні електричні прилади (плити, праски, електрочайники тощо) необхідно встановлювати на неспалимі підставки на відстані не ближче 0,5м. від меблів, штор та інших горючих матеріалів. Не потрібно використовувати в світильниках, торшерах лампи завищеної потужності.
 • Не залишати без нагляду увімкненні електронагрівальні та побутові прилади.
 • Для захисту внутрішньої освітлювальної мережі необхідно використовувати запобіжники тільки заводського виготовлення.
 • Недопустимо користуватися несправними електроприладами. Небезпечно також включати в одну розетку одночасно декілька споживачів електроенергії.
 • З’єднувальні шнури до приладів, а також освітлювальна електропроводка повинна бути справною і не мати порушень ізоляції.
 • Ввімкнені на тривалий час в мережу телевізори, радіопередавачі, радіоли також можуть стати причиною пожеж.
 • Виходячи з дому, чи лягаючи відпочивати, не забудьте вимкнути з мережі всі електроприлади.
 • Необережне поводження з вогнем під час паління в нетверезому стані теж часто закінчується трагедією.
 • Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електроприладів та дотримуйтеся  протипожежних правил під час користування ними.
 • В жодному разі не залишати дітей без нагляду дорослих.
 • Необхідно мати у себе вдома елемантарні засоби пожежогасіння (вогнегасник (порошковий, вуглекислотний), емність з піском, водою).

Кременчуцьке міськрайонне Управління ГУ ДСНС України  у Полтавській області звертається до громадян з проханням зробити своєчасні висновки і бути уважними та обережними.

Пам’ятайте, що ваша особиста безпека та безпека рідних і близьких вам  людей залежить насамперед від вас самих.

Якщо пожежа все таки виникла – негайно викликайте пожежну охорону по телефону «101».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов