Для курсантів «Малої міліцейської академії» провели ознайомчу екскурсію до Кременчуцької виховної колонії

11 червня до Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали курсанти пришкільного табору відпочинку «Малої міліцейської академії» колегіуму № 25 м. Кременчука. Захід організували з метою попередження протиправних дій серед молоді.

Хлопцям та дівчатам надали можливість побачити на власні очі «життя за гратами». Адміністрація виховної колонії ознайомила  молодь з умовами навчання, проживання та побутом юнаків. Гості відвідали гуртожитки для вихованців, їдальню, Храм при установі, загальноосвітню школу та професійно-технічне училище.

Підлітки виховної колонії відповіли на запитання гостей, зорієнтували їх на здоровий та правосвідомий спосіб життя, розповіли про власні невтішні наслідки скоєння правопорушень.

По закінченню екскурсії курсанти жваво ділилися своїми враженнями від побаченого та запевняли, що в майбутньому намагатимуться ні при яких умовах не порушувати Закони України.

Прес-служба управління Державної пенітенціарноїслужби України в Полтавській області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов