Сьогодні День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні

Шановні кременчужани!

22 червня Кременчук, як і вся наша країна, відзначатиме День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день ми вклоняємося перед пам’яттю тих, хто став жертвою найстрашнішої війни ХХ століття. 22 червня 1941 року сотні тисяч наших земляків встали на захист рідної землі,  вели боротьбу із ненависним ворогом  на фронті, окупованій території  та в тилу. Сьогодні ми в неоплатному боргу перед тими героями, що здобули Перемогу та сумуємо за загиблими у роки Другої світової війни.

Звертаємося до всіх керівників підприємств, установ та організацій м. Кременчука 22 червня, в день Початку війни, приспустити Державні прапори України на  будинках та спорудах, а також обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідних змін до програм теле- та радіопередач.

Шановні кременчужани, закликаємо вас долучитися до проведення загальнонаціональної Хвилини пам’яті за полеглими у  Другій світовій війні, яка відбудеться 22 червня  о 10 годині ранку.


Секретар міської ради                                                     Василь Івко

Перший заступник

 міського голови                                                              Віктор Калашник

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов