Кременчуцька міська організація Європейської партії України: огляд партійних рядів перед виборами

02 липня 2015 року у приміщенні Технічної бібліотеки (м. Кременчук, вул. Щорса 66/13) відбулися загальні збори Кременчуцької міської організації Європейської партії України.

Серед присутніх члени ради Кременчуцької міської організації Європейської партії України Андрій Богданов, Володимир Павлов, Сергій Ковтун, Ігор Батрак,  Олександр Акуленко.

До порядку денного загальних зборів були включені наступні питання:

1. Звіт голови та ревізійної комісії Кременчуцької міської організації Європейської партії України.

2. Обрання нових членів ради Кременчуцької міської організації Європейської партії України.

3. Обрання голови Кременчуцької міської організації Європейської партії України.

4. Делегування Богданова А.В. до центральних органів Європейської партії України.

Зборам передувало засідання ради Кременчуцької міської організації Європейської партії України, яке відбулося 01 липня під головуванням голови організації Андрія Богданова. На засіданні було розглянуто план роботи міської організації на ІІ півріччя 2015 року, а також були внесені зміни до складу ради організації, в тому числі було визначено кандидата на посаду голови Кременчуцької міської організації Європейської партії України та його заступників.

Під час засідання Сергій Ковтун наголосив, що у плані роботи Кременчуцької міської організації Європейської партії України потрібно більше уваги приділити питанням підготовки до виборів у органи місцевого самоврядування, насамперед визначенню кандидатур для висування на вибори.

Присутні на загальних зборах заслухали звіт Андрія Богданова про результати роботи та напрями діяльності Кременчуцької міської організації Європейської партії України за минулий рік. Крім того, ним було вказано на те, що під час подій на Майдані у м. Києві Кременчуцька міська організація Європейської партії України брала активну участь у відстоюванні інтересів українського народу та пріоритетів щодо спрямування України до європейської спільноти країн. Також Андрій Володимирович доповів про організацію волонтерської діяльності, зазначив, що через зміну його місця проживання (з Кременчука на Київ) керівництво організацією дуже ускладнилось. Крім того, він зазначив, що нещодавно так звані «опозиційні сили» міста Кременчука на чолі з депутатом Автозаводської районної ради Михайлом Хохловим, який ще недавно був активним членом групи «Молоді регіони», намагались захопити керівництво Кременчуцькою міською організацією Європейської партії України та навіть заволодіти її установчими документами. Він повідомив зокрема про те, що неможна допустити, щоб реваншистські сили скористувались відомою партією задля реалізації своїх планів і власних амбіцій.

Під час зборів з'ясувалося, що Хохлов намагався увійти не лише до складу Кременчуцької міської організації Європейської партії України, а й до її керівних органів. Такий собі «засланий козачок», або піна на хвилі Революції гідности, яка припливла до нашого берега. Кременчуцькі європейські однопартійці вирішили, що таку людину ні за яких умов не можна допускати до керівних органів і навіть не надавати йому членства у міській організації.

Учасники зборів вирішили звернутись до Виконкому та лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука з приводу заяви М.Хохлова стосовно його попередньої домовленості з Виконкомом очолити міську організацію та висловити свою недовіру М.Хохлову, як кандидату в члени та керівні органи Європейської партії України (голосували – одноголосно!).

02 - Загальні збори Кременчуцької міської організації Європейської партії України

Учасники зборів заслухали інформацію Андрія Богданова про обрання на посаду голови Кременчуцької міської організації Європейської партії України Андрія Касаткіна. Він охарактеризував Касаткіна, як учасника Майдану, відповідальну і патріотично налаштовану людину. Заступником голови було запропоновано Ігоря Митрофанова, який обіймає посаду завідувача кафедри галузевих юридичних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, є кандидатом юридичних наук, доцентом і взагалі порядною людиною. До речі, Андрія Касаткіна та Ігоря Митрофанова також було обрано членами ради міської організації.  

03 - Загальні збори Кременчуцької міської організації Європейської партії України

Отак і вирішили:

Обрати головою Кременчуцької міської організації Європейської партії України Касаткіна Андрія Миколайовича, а його заступником – Митрофанова Ігоря Івановича. Другим заступником голови було обрано Сергія Володимировича Ковтуна.

А на закінчення загальних зборів присутні заслухали славетного козака Володимира Павлова. Володимир Анатолійович дав розгорнуту характеристику Андрію Богданову, якого він знає багато років по спільній громадській діяльності і партійній роботі. Богданов тривалий час очолював Кременчуцьку міську організацію Європейської партії України, разом із нею пройшов найскладніші часи, Майдан. Зараз Андрій Володимирович постійно проживає у місті Києві, має гарний досвід партійної роботи, тому хто ж, як не він повинен втілювати його в центральному апараті Європейської партії України у місті Києві? Адже Андрій Богданов у подальшому буде сприяти розвитку первинних осередків відповідно до територіального розподілу Полтавщини.

Після обговорення цього важливого питання учасники зборів вирішили рекомендувати Центральній Раді Європейської партії України ввести до складу Виконкому партії від Полтавської області Богданова Андрія Володимировича.

Голосували – одноголосно.

                                                Кременчуцька міська організація Європейської партії України

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов