Підручник – джерело знань. Ця, вже напевно, всім давно відома істина не потребує додаткових аргументів. Важливість навчальних посібників завжди мала визначальне значення у процесі здобуття учнями якісної освіти. Якщо раніше навчальні підручники були строго рекомендовані Міністерством освіти і науки України, то нині кожен вчитель чи навіть учень обирають джерело своїх знань самостійно. Звісно, ходячи по ринку достатньо складно визначитися із вибором найбільш підходящого навчального посібника, оскільки: по-перше, не всі підручники є на ринку, а по-друге, навіть якщо вони і є, то оцінити їх якість за 5-10 хвилин часу неможливо.
Сучасні технології, які йдуть в ногу з часом, з легкістю вирішують дані проблеми. На сьогодні існує, фактично, єдина база підручників, які зібрані на одному інтернет-ресурсі. До основних переваг придбання підручників через інтернет, в першу чергу, варто віднести можливість повного ознайомлення із матеріалом, котрий поміщений у ньому. Нікуди не поспішаючи, кожен покупець з легкістю підбере посібник, який відповідає усім вимогам навчальної програми, а також своїм індивідуальним потребам.

Іншою перевагою купівлі підручників через всесвітню павутину можна назвати можливість оцінити не лише самостійно матеріал, який у них викладено, а й ознайомитися із думками інших покупців, котрі уже мали досвід користування конкретним посібником. Напевно, кожна людина стикалась із проблемою пошуку конкретного навчального підручника, який так важко знайти, а приходячи в книжковий магазин, отримували обіцянки отримати в найближчий час, тому неможливо залишити без уваги й факт оперативності пошуку конкретно вказаної навчальної літератури, що позбавляє обов’язку ходити по ринку чи книжкових магазинах в її пошуках.

Ще однією перевагою покупки підручників за допомогою інтернету можна назвати можливість постійного прямого зв’язку із консультантом в режимі «онлайн» або в телефонному режимі, який з легкістю зорієнтує покупця який підручник йому потрібен, а також вкаже на усі «плюси» та «мінуси» того чи іншого навчального матеріалу, чого аж ніяк не варто очікувати при придбанні посібника на ринку чи навіть у більшості книжкових магазинів.
Більш детально ознайомитися із усіма доступними навчальними матеріалами можна на сайті http://www.bookletka.com/, де також одразу є можливість переглянути увесь асортимент пропозиції навчальних матеріалів для школярів на сьогоднішній день. У каталозі представлені як найновіші варіанти підручників, так і вже давно відомі варіанти навчальних посібників. Прогрес не стоїть на місці, а рух в ногу з ним - це, як мінімум якісна освіта дитини.