Представительство Американского Объединенного Комитета евреев в Украине обратилось к руководству Кременчуга с просьбой

Представительство Американского Объединенного Комитета для евреев бывшего Советского Союза в Украине недавно направило письмо в городскую администрацию Кременчуга с просьбой ввести её официальных представителей в состав рабочей группы по изучению вопроса о присвоении статуса «мемориал» еврейским захоронениям на еврейском участке старинного кладбища в районе артскладов.

Пану Калашнику В. В. - голові міста Кременчук Полтавської області.

Шановний  Вікторе Васильовичу, представництво Американського Об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу є неприбутковою організацією, зареєстрованою в Україні з червня 2000 р., діє в Україні з грудня 1989 р.

Понад 25 років організація опікується збереженням унікальної єврейської культурної спадщини України, вагомими об’єктами якої є єврейські кладовища та місця масових розстрілів євреїв під час Другої світової війни.

Збереження давніх поховань регулюється Розпорядженням Кабінету Міністрів №604-р. від 20.07.1998р., Законом «Про поховання та похоронну справу»,  Законом «Про свободу совісті», Постановою кабінету Міністрів №1094 від 25-08-2004р., Угодою між Урядами України та США від 4-03-1994р. «Про збереження культурної спадщини поруйнованої тоталітарними режимами» іншими нормами матеріального права України та Міжнародних Угод.

На нововиявлені об’єкти історико-культурної спадщини створюється облікова документація, яка підлягає затвердженню науково-методичною Радою Міністерства Культури України, лише після затвердження такої документації проектуються та проводяться роботи зі збереження історико-культурної спадщини.

Попередні дослідницькі роботи стосовно давніх поховань в місті Кременчук нашою організацією частково виконані.

На підставі ст.11 Закону України «Про охорону культурної спадщини» просимо Вас включити нашу організацію в громадську раду для представлення результатів досліджень по місцях єврейських поховань в місті Кременчук.

З пошаною, М. Шейхет, директор Представництва  Американського Об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу.

евреи еврейские захоронения
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
113 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии