Делегация ПАО «Укртатнафта» передала руководству НАК «Нафтогаз Украины» текст резолюции митинга в Кременчуге и Киеве

21 августа работники ПАО «Укртатнафта» провели акцию протеста в Киеве. Трудовой коллектив ПАО «Укртатнафта» требует отставки временно исполняющего обязанности генерального директора ПАО «Укртранснафта» Р. Сидорако, исполнительного директора НАК «Нафтогаз Украины» А. Пасишника и руководителя Кременчугского филиала ПАО «Укртранснафта» В.Величко, чьи действия направлены на дестабилизацию работы Кременчугского нефтеперерабатывающего завода.

Делегация ПАО «Укртатнафта» во главе с и.о. Председателя правления А.Н. Плакасовым встретилась с руководством НАК «Нафтогаз Украины». В ходе встречи руководству НАК «Нафтогаз Украины» было передано официальное обращение трудового коллектива ПАО «Укртатнафта» с резолюцией митинга, где озвучены требования нефтепереработчиков.

Текст резолюции:

Резолюція мітингу працівників ПАТ «Укртатнафта» від 21. 08. 2015р.

Від імені трудового колективу ПАТ «Укртатнафта» зазначаємо, що після призначення Романа Сидорака тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Укртранснафта», єдиний працюючий в Україні НПЗ опинився під загрозою зупинки.

Так, з 1 липня поточного року новим керівником ПАТ «Укртранснафта» були кардинально підвищені тарифи на транспортування нафти. Для ПАТ «Укртатнафта» тарифи зросли майже у 8 разів. І навіть після такого стрімкого підвищення були оголошені наміри лобіювати подальше підвищення тарифів на транспортування нафти. Про це 6 серпня 2015р. виданню „Нафтовий огляд „Термінал” повідомив Андрій Пасішник.

А вже 31 липня 2015 року ПАТ „Укртранснафта” без будь-яких попереджень припинило перекачування нафти для ПАТ «Укртатнафта». Внаслідок цього нафтопереробне підприємство опинилося на межі сировинного колапсу. Усвідомлюючи, чим загрожує зупинка єдиного працюючого в Україні нафтопереробного заводу, трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» вийшов на акції протесту. Постачання сировини було відновлено, але маніпуляції з поставками нафти на ПАТ «Укртатнафта» продовжилися.

Ще у липні трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» звернувся до Голови правління НАК «Нафтогаз України» А. Коболєва з проханням про усунення від займаних посад т.в.о. генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Р. Сидорака, виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» А. Пасішника та керівника Кременчуцької філії ПАТ «Укртранснафта» В. Величка. Дії саме цих людей призвели до дестабілізації роботи ПАТ «Укртатнафта» та ескалації галузевого конфлікту. Вимоги трудового колективу ПАТ «Укртатнафта» не були виконані, тому нафтопереробники оголосили свою акцію протесту безстроковою, а сьогодні продовжили її в Києві.

Трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» заявляє, що вимоги працівників нафтопереробного підприємства залишаються незмінними – відставка т.в.о. генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Р. Сидорака, виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» А. Пасішника та керівника Кременчуцької філії ПАТ «Укртранснафта» В. Величка. Адже їхні дії спрямовані на зупинку останнього працюючого в Україні НПЗ; на знищення нафтопереробної галузі, як такої; на погіршення фінансово-економічного становища в країні. Завдяки цим діям під загрозою економічна стабільність міста та регіону, обороноздатність та енергетична безпека України.

Нафтопереробники вимагають від керівників нафтогазової галузі України почути нарешті їх вимоги та захистити нафтопереробну галузь України від знищення, сприяти безперервному постачанню нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод трубопроводом ПАТ «Укртранснафта» та звільнити з займаних посад:

- тимчасово в. о. генерального директора ПАТ «Укртанснафта» Сидорака Р.;

- виконавчого директора, в.о. заступника Голови правління НАК «Нафтогаз України» Пасішника А.;

- керівника Кременчуцької Філії «Придніпровські магістральні нафтопроводи» ПАТ «Укртранснафта» - Величко В.

Учасники мирної акції протесту одноголосно погоджуються з вимогами резолюції мітингу й доручають її підписати Виконуючому обов’язки Голови Правління ПАТ «Укртатнафта» О.М. Плакасову та Голові первинної профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» В.П. Хоменку.

Пресс-служба АО Укртатнафты.

укртатнафта нафтогаз украины митинг резолюция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
131 просмотр в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии