Делегация ПАО «Укртатнафта» передала руководству НАК «Нафтогаз Украины» текст резолюции митинга в Кременчуге и Киеве

21 августа работники ПАО «Укртатнафта» провели акцию протеста в Киеве. Трудовой коллектив ПАО «Укртатнафта» требует отставки временно исполняющего обязанности генерального директора ПАО «Укртранснафта» Р. Сидорако, исполнительного директора НАК «Нафтогаз Украины» А. Пасишника и руководителя Кременчугского филиала ПАО «Укртранснафта» В.Величко, чьи действия направлены на дестабилизацию работы Кременчугского нефтеперерабатывающего завода.

Делегация ПАО «Укртатнафта» во главе с и.о. Председателя правления А.Н. Плакасовым встретилась с руководством НАК «Нафтогаз Украины». В ходе встречи руководству НАК «Нафтогаз Украины» было передано официальное обращение трудового коллектива ПАО «Укртатнафта» с резолюцией митинга, где озвучены требования нефтепереработчиков.

Текст резолюции:

Резолюція мітингу працівників ПАТ «Укртатнафта» від 21. 08. 2015р.

Від імені трудового колективу ПАТ «Укртатнафта» зазначаємо, що після призначення Романа Сидорака тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ «Укртранснафта», єдиний працюючий в Україні НПЗ опинився під загрозою зупинки.

Так, з 1 липня поточного року новим керівником ПАТ «Укртранснафта» були кардинально підвищені тарифи на транспортування нафти. Для ПАТ «Укртатнафта» тарифи зросли майже у 8 разів. І навіть після такого стрімкого підвищення були оголошені наміри лобіювати подальше підвищення тарифів на транспортування нафти. Про це 6 серпня 2015р. виданню „Нафтовий огляд „Термінал” повідомив Андрій Пасішник.

А вже 31 липня 2015 року ПАТ „Укртранснафта” без будь-яких попереджень припинило перекачування нафти для ПАТ «Укртатнафта». Внаслідок цього нафтопереробне підприємство опинилося на межі сировинного колапсу. Усвідомлюючи, чим загрожує зупинка єдиного працюючого в Україні нафтопереробного заводу, трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» вийшов на акції протесту. Постачання сировини було відновлено, але маніпуляції з поставками нафти на ПАТ «Укртатнафта» продовжилися.

Ще у липні трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» звернувся до Голови правління НАК «Нафтогаз України» А. Коболєва з проханням про усунення від займаних посад т.в.о. генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Р. Сидорака, виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» А. Пасішника та керівника Кременчуцької філії ПАТ «Укртранснафта» В. Величка. Дії саме цих людей призвели до дестабілізації роботи ПАТ «Укртатнафта» та ескалації галузевого конфлікту. Вимоги трудового колективу ПАТ «Укртатнафта» не були виконані, тому нафтопереробники оголосили свою акцію протесту безстроковою, а сьогодні продовжили її в Києві.

Трудовий колектив ПАТ «Укртатнафта» заявляє, що вимоги працівників нафтопереробного підприємства залишаються незмінними – відставка т.в.о. генерального директора ПАТ «Укртранснафта» Р. Сидорака, виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» А. Пасішника та керівника Кременчуцької філії ПАТ «Укртранснафта» В. Величка. Адже їхні дії спрямовані на зупинку останнього працюючого в Україні НПЗ; на знищення нафтопереробної галузі, як такої; на погіршення фінансово-економічного становища в країні. Завдяки цим діям під загрозою економічна стабільність міста та регіону, обороноздатність та енергетична безпека України.

Нафтопереробники вимагають від керівників нафтогазової галузі України почути нарешті їх вимоги та захистити нафтопереробну галузь України від знищення, сприяти безперервному постачанню нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод трубопроводом ПАТ «Укртранснафта» та звільнити з займаних посад:

- тимчасово в. о. генерального директора ПАТ «Укртанснафта» Сидорака Р.;

- виконавчого директора, в.о. заступника Голови правління НАК «Нафтогаз України» Пасішника А.;

- керівника Кременчуцької Філії «Придніпровські магістральні нафтопроводи» ПАТ «Укртранснафта» - Величко В.

Учасники мирної акції протесту одноголосно погоджуються з вимогами резолюції мітингу й доручають її підписати Виконуючому обов’язки Голови Правління ПАТ «Укртатнафта» О.М. Плакасову та Голові первинної профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» В.П. Хоменку.

Пресс-служба АО Укртатнафты.

укртатнафта нафтогаз украины митинг резолюция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
129 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy в Україні 4 роки. Тут викладають практикуючі розробники та дизайнери, серед партнерів – регіональні та міжнародні ІТ-компанії, а навчання проходить у дружній атмосфері. Влітку 2018 року Beetroot Academy підписала договір партнерства зі Швецією. Через три роки за підтримки Швеції в Україні буде вже 20 академій. У лютому у Beetroot Academy починається новий семестр. Що таке Beetroot Academy Засновники школи – шве...
Общество
У Кременчуці цими вихідними складаються всі умови для накопичення забруднюючих речовин у повітрі. Адже мова про погоду, яка не розвіюватиме викиди. Тож Лаборанти попереджають як мешканців так і підприємства для вжиття необхідних заходів. За даними Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря (ЛСЗА) м. Кременчука Полтавського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з очікуваними метеорологічними умовами високого забруднення атмосферн...
Происшествия
В Софии Киевской сегодня, 15 декабря, пройдет Объединительный собор на котором выберут предстоятеля Поместной Украинской церкви и утвердят ее устав. Будет утвержден устав объединенной Украинской церкви и избран ее предстоятель. В соборе примут участие - 64 архиерея, 64 священники и 64 мирян, всего - 192 участника Объединительного собора. Главными претендентами на пост руководителя церкви называют митрополита Луцкого и Волынского Михаила (Зинкевича) и митро...
Общество
Эта история приключилась буквально на днях. Но она наглядно показывает то, как важно знать номер телефона кременчугского «Спецсервиса» и, как важно, иметь Фейсбук. Ведь в нашем городе множество раз печальные истории расставания домашних питомцев с хозяевами заканчивались наилучшим образом. Не стал исключением и очаровашка Фунтик. Парень хоть и маленький, но очень влюбчивый оказался. Так и потерял среди дня своих хозяев, умчав от них на встречу любви… К нес...
Общество
Полтавізувати Україну, адже Полтавщина є лідером у трансформації охорони здоров’я України Під час прес-конференції для “Новини Полтавщини”, в. о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що надбання в медицині Полтавщини МОЗ втілює на всі інші регіони. Полтавщина перша в усіх пілотних проектах і співпрацює не тільки з МОЗ, НСЗУ, а й з міжнародними партнерами. Це підвищує рівень та якість медицини у області. Деякі пацієнти змінюють лікарів, а це зн...
Общество
КП "Кременчукводоканал" повідомляє про те, що 14.12.2018 відсутнє холодне водопостачання по вулиці Мічуріна, в приватному секторі району 3-го Занасипу. Усе це через те, що вийшла з ладу засувка Д-250 мм холодного водопостачання на перехресті вулиць Суворова та Багратіона.
Криминал
Полтавські правоохоронці розшукують 18-річного полтавця Юхименка Максима Миколайовича. Громадянина обґрунтовано підозрюють у вчинені злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Чоловік переховується від органів досудового розслідування. Юхименку Максиму на вигляд близько 20 років, він міцної тілобудови, зріст його близько 180 сантиметрів, волосся темне корот...
Спорт
15 грудня об 11:30 в манежі льотного коледжу, розташованого на вулиці Коцюбинського, 1, відбудеться Благодійний турнір з дзюдо «Естафети». Під час цього спортивного заходу збиратимуться кошти для Кременчуцького Будинку Дитини. Організовує змагання спортивний клуб «Кремень Дзюдо» та СДЮСШ з дзюдо. Участь у турнірі братимуть юнаки та дівчата 2012-2014 років народження. Спортсменів поділять на команди за вагою по вісім учасників. Учасники змагатимуться у трьо...
Происшествия
Прокуратура Полтавської області притягнула до відповідальності колишнього поліцейського за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Поліцейський взводу № 2 роти охорони об’єктів та публічної безпеки Кременчуцького міжрайонного відділу УПО в Полтавській області не подав декларацію після звільнення. Колишнього поліцейського визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення.