Громадська рада при КМВ УМВС України в Полтавській області провела чергове засідання

11 вересня у приміщенні Кременчуцького відділу міліції відбулося чергове засідання Громадської ради при КМВ УМВС України в Полтавській області.

На засіданні буди присутні 15 представників громадських організацій, та ще 10 осіб – запрошені експерти, журналісти місцевих видань та громадські активісти.

Після відкриття засідання, перед оголошенням порядку денного, Піддубна О.М., ходячи по залу, без дозволу головуючого, почала  виступати та вийшла до трибуни. Громадська активістка Дашко Н.Б. та інші активісти також вимагали з місця надати слово Піддубній О.М.

Головуючий запропонував членам ГР проголосувати за те, щоб в порушення регламенту  надати Піддубній О.М. можливість виступити перед початком засідання , але  пропозиція голови ГР була підтримана тільки двома голосами.  Інші члени ГР проголосували проти надання слова. Піддубній О.М. було  рекомендовано зайняти місце в залі серед членів ГР та виступити під час засідання у «Різному».

Але громадські активісти, які знаходились в залі разом з журналістами, почали вигукувати на адресу Громадської ради та іі членів образливі слова та зривати засідання. Щоб нормалізувати обстановку в залі, головуючий закрив засідання на перерву.

Після оголошення перерви засідання ГР покинули члени ГР:  Піддубна О.М., Ліпошко О.М., Мазуренко П.В., Чумак І.П., Старушко Є.П. Також покинули засідання громадська активістка Дашко Н.Б, та журналісти Булашев О.О. і  Курилов О.

Після невеликої перерви  голова зборів оголосив  розширене засідання Правління та запросив приєднатися  бажаючих членів ГР. Після проведення Правління ГР від присутніх членів ГР поступила пропозиція, продовжити та провести і саме засідання ГР у в зв’язку з наявністю кворуму.

Дану пропозицію голова ГР поставив на голосування. За продовження засідання ГР 11.09.2015р проголосували 10 членів ради,  які були присутні на засіданні Правління .

Засідання було визнано правоможним для прийняття рішень.

Впродовж засідання Громадською радою були розглянуті наступні питання, заслухані виступи членів ГР, та прийняті наступні рішення:

1. Щодо розміщення спільної заяви Булашева О.О. та Ліпошко О.М. про їх вихід зі складу ГР секретар ГР Ільченко С.В. повідомив, що відповідно до звернення ГР до газети «Кременчуцький Телеграф» та відповіді від головного редактора газети, про те що  Олег Булашев - не є представником газети у ГР з листопада 2014р. і тому, що Олег Булашев за цей час не надав документального підтвердження в ГР, що він залишається представником газети «Кременчуцький Телеграф», тому він фактично не є членом ради з моменту отримання листа газети «Кременчуцький Телеграф» від 27.08.2015р. (лист отримано ГР  04.09.2015р.).

Заяву від Ліпошко О.М. про вихід з ГР також було підтримано членами ГР одноголосно.

2. Щодо членства у ГР Піддубної О.М. було вирішено, що вона має мандат депутата місцевих рад - Автозаводської райради, тому не може бути членом ГР згідно Положення, змін до Постанови №996 та листування з КМВ та підлягає виключенню з членів ГР.

3. Член ГР Старушко Є.П. надала заяву про вихід зі складу ГР за станом здоров’я. Зважаючи на це, членами ГР було прийняте рішення задовольнити прохання Старушко Є.П. та виключити її з членів ГР.

4. Щодо членства Чумака І.П., який був відсутній 15 травня та 16 червня 2015р на  двох засіданнях підряд  без поважних причин (п. 9,3 Положення ГР.), не бере участі у роботі ГР, не підтримує  зв'язок з Правлінням було вирішено виключити його з членів ГР.

5. До Правління ГР надійшли заяви громадських активістів Грака С.С. та Мовчан С.С.  про бажання працювати експертами-юристами у ГР при КМВ. Ільченко С.В. надав характеристику Граку С.С., та наголосив що Грак С.С. має великий досвід роботи юриста та має бажання працювати експертом в ГР. Погорєлов І.І.  надав характеристику Мовчану С.С. та наголосив що він є магістр-юрист, працює молодшим інспектором в виховній колонії по роботі з неповнолітніми. Одностайно було прийнято рішення - прийняти Грака С.С. та Мовчана С.С. експертами-юристами у ГР при КМВ.

6. Була розглянута заява Ченакала С.А. про складення ним повноважень голови постійної комісії ГР «Комісії громадської та антикорупційної експертизи»  за власним бажанням та у в зв’язку в великим навантаженням у роботі - прохання вирішили задовольнити.

7. Заслухали звіт про роботу постійної комісії ГР «з дотримання та захисту прав людини». Доповідач – голова комісії Захарченко Г.М. Звіт про роботу комісії прийняли.

В ході обговорення питання звітів голів комісій відповідальний секретар ГР Ільченко С.В., повідомив збори, що Гонза Б.І. сам подав заяву про зняття його з посади голови постійної комісії ГР та запропонував залишити його членом цієї комісії за його власним бажанням.

8. Голова ГР Клевжиць В.М. доповів зборам про те, що до Правління ГР надійшов запит начальника КМВ Захарченка Д.А. в якому запропоновано ознайомити всіх членів ГР з цим листом, надати інформацію про роботу в ГР, дотримання затверджених планів та доцільність існування  Громадської ради при КМВ.

Кожний з членів ГР дав оцінку роботі ГР, надав свої пропозиції в подальшій роботі та наголосив що існування ГР доцільне та має позитивні результати роботи. Всі члени ГР підтвердили важливість спільної роботи Громадської ради при КМВ із міліцією та громадянами нашого міста.

Крім того, виступив член ГР Погорєлов І.І., який запропонував організувати при секторі з кадрового забезпечення міського відділуміліції роботу до десяти цивільних психологів, на безоплатній основізметою кращого підбору кандидатів у поліцію. Також Погорєлов І.І. наголосив, що місто має необхідну кількість фахівців – психологів для реалізації цієї пропозиції. Правлінню ГР доручено надати відповідне звернення до КМВ УМВС України в Полтавській області.

Цю пропозицію члени ГР підтримали одноголосно.

9. На адресу ГР з багатьох районів області надійшла численна кількість подань щодо нагородження учасників АТО. Це подання від командирів військових частин, благодійних фондів, громадських організацій, лікарень з проханням надання до Полтавської обласної ради клопотання щодо нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради учасників АТО, поранених бійців, лікарів, волонтерів та активістів. Членами ГР було розглянуто ці всі звернення та прийняте рішення звернутися до Полтавської обласної ради з клопотанням щодо нагородження героїв почесною відзнакою Полтавської обласної ради  згідно наданих подань.

Нагадуємо, що представники Громадської ради при Кременчуцькому міськвідділі міліції приймають громадян щопонеділка  з 10.00 до 12.00 та з 16.00 до 17.00 години в приміщенні громадської приймальні міськвідділу міліціі за адресою – вулиця 29 вересня, 6.

громадська рада міліція поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
40 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Нещодавно безвісно зниклого 39-річного Капустинського Романа Вікторовичазнайшли мертвим у салоні його автомобіля. 10 січня чоловік пішов з дому та такі не повернувся. По цьому факту Кременчуцьке районне відділення поліції відкрило кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з поміткою самогубство. На сьогодні призначено ряд експертиз. Також правоохоронці задокументували цю подію. Як повідомив начальник Кременчуцьк...
Общество
Перепады температуры воздуха стали причиной образования огромных сосулек на крышах кременчугских зданий. Кроме того, над тротуарами опасно нависают не только сосульки, но и целые сугробы скопившегося на крышах снега. В связи с этим городские власти призывают субъектов хозяйствования и управляющие компании сбивать сосульки и чистить крыши от снега, огородив при этом опасный участок тротуара. Если вы заметили большие сосульки или скопившийся снег на крыше зд...
Общество
Неодноразово кременчуцькі діти розважалися біля Меморіалу «Вічно Живим». Правоохоронці нашого міста не залишили цей факт без уваги. Тому вирішили посилити наряди патрулювання Кременчуцького відділу поліції, патрульної поліції та національної гвардії. Як повідомив начальник Кременчуцького відділу поліції Сергій Терела, біля пам’ятника «Вічно Живим» працюватиме піший патруль. Проте це місце загального користування та відпочинку, тому не можна заборонити дітя...
Общество
Работы по ремонту освещения на Крюковском мосту ещё не закончены, и будут продолжены. Как сообщает Кременчугская дистанция пути в ночь с 17 на 18 января, а также с 21 на 22 января на Крюковском мосту будут проводиться работы по ремонту освещения. Эти работы будут проводить с 22:00 до 02:00 и только при условии хорошей погоды. Движение автотранспорта во время ремонта будет частично ограничено – перекроют одну полосу движения.
Криминал
Нещодавно засоби масової інформації висвітлили факт про те, що двоє хлопців у Кременчуці, а саме сквері імені Бабаєва, фотографувались із садово-парковою скульптурою народного мера, що там встановлена. Як з’ясували правоохоронці, це були двоє 17-річних парубків. Після того, як поліцейські зустрілися з батьками неповнолітніх, ті відмовилися йти на зустріч і  дати змогу поспілкуватися з дітьми. Проте напередодні цього хлопці вибачалися, стоячи на колінах....
Общество
Пользователи мобильного оператора «Киевстар» жалуются на сбои телефонной связи и работы интернета. На вопрос редакции сайта 05366.com.ua о причинах неудовлетворительной работы оператор ответил так: «В настоящее время у абонентов сети Киевстар могут наблюдаться сложности с доступом к сети Интернет. Специалисты нашей компании выясняют причину сбоя. Мы рассчитываем возобновить стабильную работу сети в самое кратчайшее время. Приносим извинения за временные не...
Происшествия
Неприятные приключения водителей на дорогах Кременчуга продолжаются. Ещё две аварии сегодня произошли на улицах города. По улице Небесной Сотни автомобиль Фиат Дукато, выезжая из прилегающей территории задним ходом, не убедился в безопасности манёвра. В результате этой ошибки произошло столкновение с автомобилем BMW X1, который двигался по главной дороге. По улице Флотской неудача постигла водителя автомобиля ГАЗ 3307, который не учёл высоты кузова и попыт...
Власть
Прокурорская проверка Кременчугской воспитательной колонии выявила целый ряд нарушений. Проверяли работники прокуратуры Полтавской области соблюдение прав и интересов несовершеннолетних. Кроме работников прокуратуры, в состав комиссии вошли специалисты Госпродпотребслужбы, охраны здоровья, Государственной службы лекарственных средств и контроля наркотиков, Гоструда, Службы по чрезвычайным ситуациям, Департамента образования, а также Центра социальных служб...
Происшествия
Организация «С14» борется против Оппозиционного блока, забрасывая билборды партии красной краской. Как сообщает издание «Опора», один из испорченных объект внешней агитации находится по улице Гвардейская. В полиции сообщили, что по данному факту обращений от пострадавших не было. Сами же участники «С14» сообщают на своей страничке в ФБ: «С14 продолжает портить банеры «пятой колонны» в Кременчуге».