Громадська рада при КМВ УМВС України в Полтавській області провела чергове засідання

11 вересня у приміщенні Кременчуцького відділу міліції відбулося чергове засідання Громадської ради при КМВ УМВС України в Полтавській області.

На засіданні буди присутні 15 представників громадських організацій, та ще 10 осіб – запрошені експерти, журналісти місцевих видань та громадські активісти.

Після відкриття засідання, перед оголошенням порядку денного, Піддубна О.М., ходячи по залу, без дозволу головуючого, почала  виступати та вийшла до трибуни. Громадська активістка Дашко Н.Б. та інші активісти також вимагали з місця надати слово Піддубній О.М.

Головуючий запропонував членам ГР проголосувати за те, щоб в порушення регламенту  надати Піддубній О.М. можливість виступити перед початком засідання , але  пропозиція голови ГР була підтримана тільки двома голосами.  Інші члени ГР проголосували проти надання слова. Піддубній О.М. було  рекомендовано зайняти місце в залі серед членів ГР та виступити під час засідання у «Різному».

Але громадські активісти, які знаходились в залі разом з журналістами, почали вигукувати на адресу Громадської ради та іі членів образливі слова та зривати засідання. Щоб нормалізувати обстановку в залі, головуючий закрив засідання на перерву.

Після оголошення перерви засідання ГР покинули члени ГР:  Піддубна О.М., Ліпошко О.М., Мазуренко П.В., Чумак І.П., Старушко Є.П. Також покинули засідання громадська активістка Дашко Н.Б, та журналісти Булашев О.О. і  Курилов О.

Після невеликої перерви  голова зборів оголосив  розширене засідання Правління та запросив приєднатися  бажаючих членів ГР. Після проведення Правління ГР від присутніх членів ГР поступила пропозиція, продовжити та провести і саме засідання ГР у в зв’язку з наявністю кворуму.

Дану пропозицію голова ГР поставив на голосування. За продовження засідання ГР 11.09.2015р проголосували 10 членів ради,  які були присутні на засіданні Правління .

Засідання було визнано правоможним для прийняття рішень.

Впродовж засідання Громадською радою були розглянуті наступні питання, заслухані виступи членів ГР, та прийняті наступні рішення:

1. Щодо розміщення спільної заяви Булашева О.О. та Ліпошко О.М. про їх вихід зі складу ГР секретар ГР Ільченко С.В. повідомив, що відповідно до звернення ГР до газети «Кременчуцький Телеграф» та відповіді від головного редактора газети, про те що  Олег Булашев - не є представником газети у ГР з листопада 2014р. і тому, що Олег Булашев за цей час не надав документального підтвердження в ГР, що він залишається представником газети «Кременчуцький Телеграф», тому він фактично не є членом ради з моменту отримання листа газети «Кременчуцький Телеграф» від 27.08.2015р. (лист отримано ГР  04.09.2015р.).

Заяву від Ліпошко О.М. про вихід з ГР також було підтримано членами ГР одноголосно.

2. Щодо членства у ГР Піддубної О.М. було вирішено, що вона має мандат депутата місцевих рад - Автозаводської райради, тому не може бути членом ГР згідно Положення, змін до Постанови №996 та листування з КМВ та підлягає виключенню з членів ГР.

3. Член ГР Старушко Є.П. надала заяву про вихід зі складу ГР за станом здоров’я. Зважаючи на це, членами ГР було прийняте рішення задовольнити прохання Старушко Є.П. та виключити її з членів ГР.

4. Щодо членства Чумака І.П., який був відсутній 15 травня та 16 червня 2015р на  двох засіданнях підряд  без поважних причин (п. 9,3 Положення ГР.), не бере участі у роботі ГР, не підтримує  зв'язок з Правлінням було вирішено виключити його з членів ГР.

5. До Правління ГР надійшли заяви громадських активістів Грака С.С. та Мовчан С.С.  про бажання працювати експертами-юристами у ГР при КМВ. Ільченко С.В. надав характеристику Граку С.С., та наголосив що Грак С.С. має великий досвід роботи юриста та має бажання працювати експертом в ГР. Погорєлов І.І.  надав характеристику Мовчану С.С. та наголосив що він є магістр-юрист, працює молодшим інспектором в виховній колонії по роботі з неповнолітніми. Одностайно було прийнято рішення - прийняти Грака С.С. та Мовчана С.С. експертами-юристами у ГР при КМВ.

6. Була розглянута заява Ченакала С.А. про складення ним повноважень голови постійної комісії ГР «Комісії громадської та антикорупційної експертизи»  за власним бажанням та у в зв’язку в великим навантаженням у роботі - прохання вирішили задовольнити.

7. Заслухали звіт про роботу постійної комісії ГР «з дотримання та захисту прав людини». Доповідач – голова комісії Захарченко Г.М. Звіт про роботу комісії прийняли.

В ході обговорення питання звітів голів комісій відповідальний секретар ГР Ільченко С.В., повідомив збори, що Гонза Б.І. сам подав заяву про зняття його з посади голови постійної комісії ГР та запропонував залишити його членом цієї комісії за його власним бажанням.

8. Голова ГР Клевжиць В.М. доповів зборам про те, що до Правління ГР надійшов запит начальника КМВ Захарченка Д.А. в якому запропоновано ознайомити всіх членів ГР з цим листом, надати інформацію про роботу в ГР, дотримання затверджених планів та доцільність існування  Громадської ради при КМВ.

Кожний з членів ГР дав оцінку роботі ГР, надав свої пропозиції в подальшій роботі та наголосив що існування ГР доцільне та має позитивні результати роботи. Всі члени ГР підтвердили важливість спільної роботи Громадської ради при КМВ із міліцією та громадянами нашого міста.

Крім того, виступив член ГР Погорєлов І.І., який запропонував організувати при секторі з кадрового забезпечення міського відділуміліції роботу до десяти цивільних психологів, на безоплатній основізметою кращого підбору кандидатів у поліцію. Також Погорєлов І.І. наголосив, що місто має необхідну кількість фахівців – психологів для реалізації цієї пропозиції. Правлінню ГР доручено надати відповідне звернення до КМВ УМВС України в Полтавській області.

Цю пропозицію члени ГР підтримали одноголосно.

9. На адресу ГР з багатьох районів області надійшла численна кількість подань щодо нагородження учасників АТО. Це подання від командирів військових частин, благодійних фондів, громадських організацій, лікарень з проханням надання до Полтавської обласної ради клопотання щодо нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради учасників АТО, поранених бійців, лікарів, волонтерів та активістів. Членами ГР було розглянуто ці всі звернення та прийняте рішення звернутися до Полтавської обласної ради з клопотанням щодо нагородження героїв почесною відзнакою Полтавської обласної ради  згідно наданих подань.

Нагадуємо, що представники Громадської ради при Кременчуцькому міськвідділі міліції приймають громадян щопонеділка  з 10.00 до 12.00 та з 16.00 до 17.00 години в приміщенні громадської приймальні міськвідділу міліціі за адресою – вулиця 29 вересня, 6.

громадська рада міліція поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
40 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
У Кременчуці мешканці будинку Київська, 24 дихають трупним смородом. Це через померлу сусідку. Нещодавно сусіди помітили, що їх сусідка зникла з вулиці, ніхто її не бачив вже тривалий час. Згодом відчули трупний сморід і запідозрили, що вона померла. Тому звернулися до правоохоронців, які відчинили двері і знайшли тіло померлої  власниці квартири. Через якісь колізії труп ще якийсь час пролежав у квартирі, аж поки не звернулися до міського голови через с...
Общество
С 5 по 23 ноября в Кременчуге проходит конкурс творчества среди детей с особыми потребностями «Я мечтаю - я живу». Организовало этот конкурс управление по делам семьи и детей исполнительного комитета Кременчугского городского совета. Участие в мероприятии могут принять дети с особыми потребностями в возрасте от 6 до 18 лет. К участию в конкурсе допускаются индивидуальные работы, которые по своей эстетики не противоречат общим принципам гуманизма, доброты,...
Общество
До лав патрульної поліції Батальйону патрульної поліції Кременчука триває набір. До основних обов’язків інспектора патрульної поліції входить: -         патрулювання території; -         реагування на правопорушення; -         забезпечення безпеки дорожнього руху; -         надання невідкладної допомоги громадянам; -         вживання заходів для розкриття злочинів по гарячих слідах; -         протидія злочинності. Що стосується вимог до кандидатів, то во...
Общество
Об этом сообщают в социальной сети в группе Х. Кременчуг очевидцы. По их словам возле магазина "1000 мелочей" лежит девушка, которую "пырнули" ножом.  На присланном фото видно, что медики скорой оказывают медицинскую помощь. Ждем комментариев полиции по данному поводу.
Общество
Водостічні системи – важлива складова частина будь-якої будівлі. Всі вони потребують відведення дощової води. Здавалося б, надійної покрівлі цілком достатньо, щоб не турбуватися з приводу дощу за вікном, але це не зовсім так. Покрівля захищає внутрішню частину будинку, проте не зовнішню. Практично будь-який матеріал, що йде на виготовлення несучих конструкцій здатний в тій чи іншій мірі утримувати вологу. Це і бетон, і цегла, силікатна або керамічна, і дер...
Общество
Завтра о 14 годині на базі Кременчуцького навчального закладу №12 пройде заключний етап фестивалю «Сяйво дитячий очей» арт-шоу «Місто щасливих дітей». Організували цей захід, який проводиться в нашому місті вперше, департамент освіти та дитяче об’єднання «Армія добра». У межах цього фестивалю в загальноосвітніх закладах Кременчука провели ряд заходів: акцію «Школа радості», загальношкільні акції  добрих справ до Всесвітнього дня доброти «Книга добра», місь...
Общество
Как раньше сообщали, по всей Украине 20 ноября планируются акции неповиновения власти. Организатором события являются собственники автомобилей на еврономерах. Они собираются протестовать против законов принятых Радой о введении ужесточения норм для собственников этих автомобилей. Так сегодня в соцсетях в группе Х.Кременчуг была опубликована информация, что протест в Кременчуге пройдет в 10 часов утра, активисты Авто-Евро Сила перекроют движение на улице Ки...
Власть
Цього року в Кременчуці з’явиться ще один мальовничий новорічний куточок. Як повідомляють у прес-центрі Кременчуцького міськвиконкому, в сквері імені Бабаєва комунальники прикрашають дерева навколо фонтану світлодіодними гірляндами. Працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» вже встановили металевий каркас на чашу фонтану. Тут розмістять світлодіодну музичну композицію. Ця композиція нагадуватиме фонтан.
Криминал
У Кременчуці вже не вперше розбивають скло автомобілів. На цей раз подія сталася на вулиці Миру. Тут злодії розбили скло автомобіля,  та ще й поцупили сумку, залишену в транспорті. Також ще в одного кременчужанина намагалися розбити скло авто, проте воно виявилося міцніше та спрацювала сигналізація. На сторінці h.kremenchug коментатори навіть смішно порадили: якщо ви вже залишаєте сумки в своєму авто, то не зачиняйте двері, щоб скло не побили. Чомусь ост...