Володимир Борисенко: готовий працювати на Кременчук!

Криза, яка затяглася в Україні на два десятиліття, має свої витоки та засади. Потужна промислова економіка Радянського Союзу, яка була розрахована на велетенську державу, на швидкості літерного потягу вскочила у «болото» ринкової економіки «дикого капіталізму» кінця дев’ятнадцятого сторіччя.

Згадайте, як у дев’яностих товарообіг з вагонів  перекочував на «кравчучки», з тягою в одну людську силу. Якби було за що купити волів, - то б стали чумаками.

Але цього не сталося, бо треба було виживати. Ми вижили і тепер вибираємося з «болота» економіки «дикого капіталізму».

Повільно, крок за кроком, бо нині - «економічна криза».

А тут ще й новий клас олігархів «допомагає жити»!

Як і сто років тому, перед Першою Світовою Війною, економічна криза підняла на поверхню велику кількість проблем та питань, які потрібно вирішувати щодня.

  • Низький рівень забезпечення роботою громадян. Особливо це стосується молоді.
  • Незахищеність малозабезпечених верств населення та пенсіонерів.
  • Завищені тарифи на житлово-комунальне господарство та його реформування.
  • Відсутність дієвої програми  розвитку регіону, мету та заходи якої прописували б не працівники міськвиконкому та облдержадміністрації, а представники підприємств-виробників, закладів торгівлі, сфери послуг та підприємці різних рівнів.

Основним недоліком в роботі нинішньої влади на всіх рівнях вважаю відсутність прозорості та обговорення у процесі прийняття та виконання управлінських рішень. Непослідовність дій та недотримання планів і стратегій попередників, призводить до того, що робота тільки імітується, а  цілі залишаються не досягнутими.

Я, успішна людина, яка здобула вищу управлінську освіту, «магістр державного управління», маю великий досвід роботи в державній та фінансовій сфері. Постійно займаючись міжнародними зв’язками, я готовий використати свій потенціал для розвитку міста та регіону.

Першочерговим завданням вважаю аналіз проблемних питань міста та регіону, залучивши до цієї роботи міжнародних експертів, які зможуть допомогти на безоплатній основі. Розробку програми вирішення та забезпечення відповідним фінансуванням  із бюджетів різних рівнів, а також за кошти приватних інвесторів, цих проблемних питань.

Я чітко розумію міру своєї відповідальності, як  майбутнього депутата обласної ради від Кременчука і знаю, з якими проблемами треба буде працювати. Вирішити все і одразу неможливо, але розпочати роботу з нагальних питань спільно з громадою вважаю можливим і вкрай необхідним.

Впевнений, що протягом моєї майбутньої депутатської діяльності  ми зможемо розпочати реальне реформування житлово-комунального господарства. Провести аналіз житлового фонду, для впровадження заходів з енергозбереження. Розпочати роботу з розробки альтернативної системи опалення в місті. Відновити роботу з будівництва нового водозабору, який дасть можливість покращити якість житлово-комунальних послуг і прозоро бачити їх собівартість. Доопрацювати генеральний план забудови міста, оптимізувавши транспортні потоки, особливо в центрі Кременчука. А роботу з будівництва заводу для переробки сміття та облаштування  міського звалища вважаю одним із пріоритетних напрямків у своїй діяльності.

Головним принципом депутатської роботи вважаю необхідність приділити увагу кожному, хто хоче донести до тебе свою думку. Уміти визначати чіткі завдання, шляхи  вирішення будь яких питань і забезпечувати їх джерелом прозорого фінансування. Розраховую на підтримку родини, друзів, людей, з якими спілкуюся щодня, а також тих, хто виявить бажання приєднатися до команди людей, яким небайдуже наше наддніпрянське місто.

Своїм життєвим кредо вважаю, що за людину говорять не її слова, а її вчинки!

Я - щаслива людина і, дійсно, моє щастя – це моя родина. Я одружений вже 22 роки, моя дружина Вікторія - це справжня перемога мого життя. Вона подарувала мені двох синів - Єгора та Іллю. Ми любимо подорожувати нашою країною, готувати страви на відкритому вогні. Сам захоплююся різними видами спорту, щодня займаюся фізичною культурою на березі Дніпра. Одне із моїх хобі – плавання.

Кременчук, моє рідне місто, я закохався в тебе назавжди! Для когось - ти потужний промисловий гігант, для інших - чарівний берег Дніпра. Тут зізнаються в коханні і народжують дітей, виховують захисників вітчизни і допомагають ближнім. Я бажаю всім мешканцям нашого міста почуватися впевнено і комфортно у ньому.

Володимир Борисенко - кандидат у депутати до Полтавської обласної ради

За 25  років своєї роботи, я працював державним службовцем в органах місцевого  самоврядування, директором фінансових установ та підприємцем.

Разом ми зможемо:

1. Зменшити завищені тарифи на ведення житлово-комунального  господарства  і покращити його якість.

2. Захистити малозабезпечені верстви населення  та пенсіонерів.

3. Відновити  роботу з облаштування міського звалища.

4. Покращити  водозабезпечення  міста, розпочавши роботу з будівництва нового водозабору.

5. Збільшити кількість робочих місць, особливо для молоді.

Будь відповідальним. Зроби свій вибір! Довір мені працювати на Кременчуцьку громаду! Володимир Борисенко

 

виборы борисенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
234 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
Сегодня около 10 часов по улице Киевской, в районе отделения полиции, произошло ДТП: столкнулись три автомобиля. Один из автомобилей – Опель – перевернулся. В результате аварии пострадали женщина и мужчина, которые находились в перевёрнутом автомобиле. Женщина была госпитализирована. Подробности этой аварии будут известны позже. На месте происшествия сейчас работает полиция и медики Экстренной медпомощи. Движение на этом участке дороги затруднено. Как сооб...
Происшествия
В полицию Кременчуга обратился гражданин, который сообщил, что по улице Халаменюка, около входа в дворец культуры Кредмаш, он обнаружил предмет, похожий на гранату РГД-5 с запалом. Подозрительный предмет лежит за рекламным щитом, стоящим на земле. На месте происшествия сейчас работает полиция. Ожидается приезд специалистов, которые определят происхождение подозрительного предмета и его взрывоопасность. Об этом сообщает пресс-центр полиции Кременчуга.
Культура
В 2018 году Кременчугская городская художественная галерея отмечает свой 20-летний юбилей. В этом году за счет средств городского бюджета был проведен капитальный ремонт помещения галереи по ул. Коцюбинского, 4. Сегодня состоится открытие выставочного зала после завершения ремонтных работ. Одновременно с галереей откроются и выставки Всеукраинского музейного фонда «Мистецька скарбничка», а также персональная выставка картин в технике пастель художницы Ирин...
Криминал
Полиция Кременчуга изъяла детей у матери, которая не исполняла своих родительских обязанностей. О том, что дети воспитываются в неблагополучной семье, где родители злоупотребляют алкоголем, почему-то не знали социальные службы города, которые должны были об этом знать. На больных немытых и неухоженных детей не обращали внимания учителя в школе и врачи в поликлинике. Мама и отчим любили выпить, а насилие в этой семье считалось нормой. Неизвестно, чем бы всё...
Происшествия
20 сентября в 21:36 по улице Индустриальной произошёл взрыв бытового газа в кухне одного из частных домов. На место происшествия прибыли спасатели ГПСЧ-14, медики Экстренной медпомощи и бригада КП «Кременчуггаз». После взрыва горения не было, однако взрывной волной выбило окно в доме, а 82-летний владелец жилища получил ожоги и резаные раны рук. Пенсионеру была оказана медицинская помощь, но от госпитализации он отказался. Газовый вентиль ещё до прибытия с...
Общество
Сегодня ПАО Полтаваоблэнерго проводит ремонтные работы на трансформаторной подстанции №653. В связи с этим с 6:00 до 18:00 без электроэнергии остаются: детский сад №73 (квартал 274, 7), ул. Вершигоры, 1-33; Ковалёва, 3-15. Следующий раз электроэнергию в Кременчуге будут отключать в понедельник 24 сентября. На весь день без электричества останутся: ул. 3-х Космонавтов, 43-77; Академика Герасимовича, 9-23; Ростовская, 2-24; пер. Академика Герасимовича, 1-9;...
Власть
За последние 5 лет в Украине значительно усложнилась эпизоотическая ситуация по бешенству среди животных. Бешенство – одно из самых опасных в мире вирусных заболеваний. Эта болезнь опасна как для животных, так и для людей. Основным источником вируса бешенства являются дикие плотоядные животные, например: лисица красная, енотовидная собака, барсук, волк и другие. Сложная эпизоотическая ситуация по бешенству в Украине требует радикальных мер, среди которых о...
Власть
Если до 1 ноября 2018 года Минсоцполитики и Пенсионный фонд Украины не установят новый тариф на доставку пенсий «Укрпоштой», приносить пенсии на дом почтальоны не будут. Об этом в интервью «Интерфакс Украина» сообщил Генеральный директор «Укрпошти» Игорь Смелянский. «Укрпошта» требует повышения стоимости доставки пенсий на дом, но Минсоцполитики и Пенсионный фонд не утверждают новый тариф. «Не будет принят новый тариф на доставку пенсий до 1 ноября 2018 го...
Происшествия
Сегодня около полудня по улице Железнодорожной, в районе дома №59, загорелся автомобиль Мазда 323F 1996 года выпуска. Машина принадлежит гражданину Словакии. Пламя уничтожило все горючие части отсека двигателя и повредило лакокрасочное покрытие автомобиля. Прибывшие на место происшествия пожарные ГПСЧ-16 за считанные минуты ликвидировали возгорание. Сумма убытков и причина возгорания устанавливаются. Об этом сообщает начальник Кременчугского горрайонного о...