• Главная
  • Володимир Борисенко: готовий працювати на Кременчук!
Реклама
12:16, 23 октября 2015 г.

Володимир Борисенко: готовий працювати на Кременчук!

Реклама

Криза, яка затяглася в Україні на два десятиліття, має свої витоки та засади. Потужна промислова економіка Радянського Союзу, яка була розрахована на велетенську державу, на швидкості літерного потягу вскочила у «болото» ринкової економіки «дикого капіталізму» кінця дев’ятнадцятого сторіччя.

Згадайте, як у дев’яностих товарообіг з вагонів  перекочував на «кравчучки», з тягою в одну людську силу. Якби було за що купити волів, - то б стали чумаками.

Але цього не сталося, бо треба було виживати. Ми вижили і тепер вибираємося з «болота» економіки «дикого капіталізму».

Повільно, крок за кроком, бо нині - «економічна криза».

А тут ще й новий клас олігархів «допомагає жити»!

Як і сто років тому, перед Першою Світовою Війною, економічна криза підняла на поверхню велику кількість проблем та питань, які потрібно вирішувати щодня.

  • Низький рівень забезпечення роботою громадян. Особливо це стосується молоді.
  • Незахищеність малозабезпечених верств населення та пенсіонерів.
  • Завищені тарифи на житлово-комунальне господарство та його реформування.
  • Відсутність дієвої програми  розвитку регіону, мету та заходи якої прописували б не працівники міськвиконкому та облдержадміністрації, а представники підприємств-виробників, закладів торгівлі, сфери послуг та підприємці різних рівнів.

Основним недоліком в роботі нинішньої влади на всіх рівнях вважаю відсутність прозорості та обговорення у процесі прийняття та виконання управлінських рішень. Непослідовність дій та недотримання планів і стратегій попередників, призводить до того, що робота тільки імітується, а  цілі залишаються не досягнутими.

Я, успішна людина, яка здобула вищу управлінську освіту, «магістр державного управління», маю великий досвід роботи в державній та фінансовій сфері. Постійно займаючись міжнародними зв’язками, я готовий використати свій потенціал для розвитку міста та регіону.

Першочерговим завданням вважаю аналіз проблемних питань міста та регіону, залучивши до цієї роботи міжнародних експертів, які зможуть допомогти на безоплатній основі. Розробку програми вирішення та забезпечення відповідним фінансуванням  із бюджетів різних рівнів, а також за кошти приватних інвесторів, цих проблемних питань.

Я чітко розумію міру своєї відповідальності, як  майбутнього депутата обласної ради від Кременчука і знаю, з якими проблемами треба буде працювати. Вирішити все і одразу неможливо, але розпочати роботу з нагальних питань спільно з громадою вважаю можливим і вкрай необхідним.

Впевнений, що протягом моєї майбутньої депутатської діяльності  ми зможемо розпочати реальне реформування житлово-комунального господарства. Провести аналіз житлового фонду, для впровадження заходів з енергозбереження. Розпочати роботу з розробки альтернативної системи опалення в місті. Відновити роботу з будівництва нового водозабору, який дасть можливість покращити якість житлово-комунальних послуг і прозоро бачити їх собівартість. Доопрацювати генеральний план забудови міста, оптимізувавши транспортні потоки, особливо в центрі Кременчука. А роботу з будівництва заводу для переробки сміття та облаштування  міського звалища вважаю одним із пріоритетних напрямків у своїй діяльності.

Головним принципом депутатської роботи вважаю необхідність приділити увагу кожному, хто хоче донести до тебе свою думку. Уміти визначати чіткі завдання, шляхи  вирішення будь яких питань і забезпечувати їх джерелом прозорого фінансування. Розраховую на підтримку родини, друзів, людей, з якими спілкуюся щодня, а також тих, хто виявить бажання приєднатися до команди людей, яким небайдуже наше наддніпрянське місто.

Своїм життєвим кредо вважаю, що за людину говорять не її слова, а її вчинки!

Я - щаслива людина і, дійсно, моє щастя – це моя родина. Я одружений вже 22 роки, моя дружина Вікторія - це справжня перемога мого життя. Вона подарувала мені двох синів - Єгора та Іллю. Ми любимо подорожувати нашою країною, готувати страви на відкритому вогні. Сам захоплююся різними видами спорту, щодня займаюся фізичною культурою на березі Дніпра. Одне із моїх хобі – плавання.

Кременчук, моє рідне місто, я закохався в тебе назавжди! Для когось - ти потужний промисловий гігант, для інших - чарівний берег Дніпра. Тут зізнаються в коханні і народжують дітей, виховують захисників вітчизни і допомагають ближнім. Я бажаю всім мешканцям нашого міста почуватися впевнено і комфортно у ньому.

Володимир Борисенко - кандидат у депутати до Полтавської обласної ради

За 25  років своєї роботи, я працював державним службовцем в органах місцевого  самоврядування, директором фінансових установ та підприємцем.

Разом ми зможемо:

1. Зменшити завищені тарифи на ведення житлово-комунального  господарства  і покращити його якість.

2. Захистити малозабезпечені верстви населення  та пенсіонерів.

3. Відновити  роботу з облаштування міського звалища.

4. Покращити  водозабезпечення  міста, розпочавши роботу з будівництва нового водозабору.

5. Збільшити кількість робочих місць, особливо для молоді.

Будь відповідальним. Зроби свій вибір! Довір мені працювати на Кременчуцьку громаду! Володимир Борисенко

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виборы #борисенко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...