Володимир Борисенко: готовий працювати на Кременчук!

Криза, яка затяглася в Україні на два десятиліття, має свої витоки та засади. Потужна промислова економіка Радянського Союзу, яка була розрахована на велетенську державу, на швидкості літерного потягу вскочила у «болото» ринкової економіки «дикого капіталізму» кінця дев’ятнадцятого сторіччя.

Згадайте, як у дев’яностих товарообіг з вагонів  перекочував на «кравчучки», з тягою в одну людську силу. Якби було за що купити волів, - то б стали чумаками.

Але цього не сталося, бо треба було виживати. Ми вижили і тепер вибираємося з «болота» економіки «дикого капіталізму».

Повільно, крок за кроком, бо нині - «економічна криза».

А тут ще й новий клас олігархів «допомагає жити»!

Як і сто років тому, перед Першою Світовою Війною, економічна криза підняла на поверхню велику кількість проблем та питань, які потрібно вирішувати щодня.

  • Низький рівень забезпечення роботою громадян. Особливо це стосується молоді.
  • Незахищеність малозабезпечених верств населення та пенсіонерів.
  • Завищені тарифи на житлово-комунальне господарство та його реформування.
  • Відсутність дієвої програми  розвитку регіону, мету та заходи якої прописували б не працівники міськвиконкому та облдержадміністрації, а представники підприємств-виробників, закладів торгівлі, сфери послуг та підприємці різних рівнів.

Основним недоліком в роботі нинішньої влади на всіх рівнях вважаю відсутність прозорості та обговорення у процесі прийняття та виконання управлінських рішень. Непослідовність дій та недотримання планів і стратегій попередників, призводить до того, що робота тільки імітується, а  цілі залишаються не досягнутими.

Я, успішна людина, яка здобула вищу управлінську освіту, «магістр державного управління», маю великий досвід роботи в державній та фінансовій сфері. Постійно займаючись міжнародними зв’язками, я готовий використати свій потенціал для розвитку міста та регіону.

Першочерговим завданням вважаю аналіз проблемних питань міста та регіону, залучивши до цієї роботи міжнародних експертів, які зможуть допомогти на безоплатній основі. Розробку програми вирішення та забезпечення відповідним фінансуванням  із бюджетів різних рівнів, а також за кошти приватних інвесторів, цих проблемних питань.

Я чітко розумію міру своєї відповідальності, як  майбутнього депутата обласної ради від Кременчука і знаю, з якими проблемами треба буде працювати. Вирішити все і одразу неможливо, але розпочати роботу з нагальних питань спільно з громадою вважаю можливим і вкрай необхідним.

Впевнений, що протягом моєї майбутньої депутатської діяльності  ми зможемо розпочати реальне реформування житлово-комунального господарства. Провести аналіз житлового фонду, для впровадження заходів з енергозбереження. Розпочати роботу з розробки альтернативної системи опалення в місті. Відновити роботу з будівництва нового водозабору, який дасть можливість покращити якість житлово-комунальних послуг і прозоро бачити їх собівартість. Доопрацювати генеральний план забудови міста, оптимізувавши транспортні потоки, особливо в центрі Кременчука. А роботу з будівництва заводу для переробки сміття та облаштування  міського звалища вважаю одним із пріоритетних напрямків у своїй діяльності.

Головним принципом депутатської роботи вважаю необхідність приділити увагу кожному, хто хоче донести до тебе свою думку. Уміти визначати чіткі завдання, шляхи  вирішення будь яких питань і забезпечувати їх джерелом прозорого фінансування. Розраховую на підтримку родини, друзів, людей, з якими спілкуюся щодня, а також тих, хто виявить бажання приєднатися до команди людей, яким небайдуже наше наддніпрянське місто.

Своїм життєвим кредо вважаю, що за людину говорять не її слова, а її вчинки!

Я - щаслива людина і, дійсно, моє щастя – це моя родина. Я одружений вже 22 роки, моя дружина Вікторія - це справжня перемога мого життя. Вона подарувала мені двох синів - Єгора та Іллю. Ми любимо подорожувати нашою країною, готувати страви на відкритому вогні. Сам захоплююся різними видами спорту, щодня займаюся фізичною культурою на березі Дніпра. Одне із моїх хобі – плавання.

Кременчук, моє рідне місто, я закохався в тебе назавжди! Для когось - ти потужний промисловий гігант, для інших - чарівний берег Дніпра. Тут зізнаються в коханні і народжують дітей, виховують захисників вітчизни і допомагають ближнім. Я бажаю всім мешканцям нашого міста почуватися впевнено і комфортно у ньому.

Володимир Борисенко - кандидат у депутати до Полтавської обласної ради

За 25  років своєї роботи, я працював державним службовцем в органах місцевого  самоврядування, директором фінансових установ та підприємцем.

Разом ми зможемо:

1. Зменшити завищені тарифи на ведення житлово-комунального  господарства  і покращити його якість.

2. Захистити малозабезпечені верстви населення  та пенсіонерів.

3. Відновити  роботу з облаштування міського звалища.

4. Покращити  водозабезпечення  міста, розпочавши роботу з будівництва нового водозабору.

5. Збільшити кількість робочих місць, особливо для молоді.

Будь відповідальним. Зроби свій вибір! Довір мені працювати на Кременчуцьку громаду! Володимир Борисенко

 

виборы борисенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
239 просмотров в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Власть
Цього року при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 гривень. Ця сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься у два етапи впродовж трьох років. Перший етап – одноразова допомога у розмірі 10 320 гривень, яка зараховується на банківський рахунок матері чи батька через один-два місяці після оформлення допомоги. Другим етапом є виплата 30 960 гривень рівними частинами по 860 гривень упродовж трьох років. До того ж, батьки отримуватимуть...
Власть
С 1 января украинские семьи с детьми до 3 лет могут получить из госбюджета компенсацию расходов на услуги няни. На это семье выделяется 1692 гривен ежемесячно. Чтобы получать эти деньги, нужно найти няню, заключить с ней официальный договор о трудоустройстве, подать заявление в отделение соцзащиты по месту жительства, а также заявление на перерасчет этих средств, - сообщает издание Обозреватель. Специальных требований к няне государство не ставит. Теоретич...
Общество
У програмі радіо NRJ «Люди з Кремня» побував письменник, шоумен, музикант, актор театру імпровізації «Чорний Квадрат» Олексій Курилко. Хоч «Чорний Квадрат» і театр імпровізації, проте текст народжується, а після цього його потрібно закріплювати. Більшість спектаклів написав саме Олексій Курилко. А ось інколи спектаклі народжувалися імпровізаційно.    Як говорить Олексій Курилко, актор імпровізації повинен у собі поєднувати: актора, драматурга та режисера....
Происшествия
Сегодня на проспекте Свободы между остановками Гвардейская и Вадима Пугачова произошло ДТП – столкнулись автомобили Шкода Фабиа и ВАЗ Нива. Авария произошла перед пешеходным переходом. Автомобиль Опель остановился, чтобы пропустить пешехода, водитель Нивы, двигающейся следом за Опелем, не придерживался безопасной дистанции, поэтому не успевал затормозить. Чтобы избежать столкновения, он взял влево, где по крайней левой полосе двигалась Шкода Фабиа. Таким о...
Общество
Із 18 по 20 січня в Свято-Миколаївському соборі, розташованому по вулиці 29-го Вересня, 16/34, відбудуться урочисті Богослужіння. 18 січня – Надвечір’я Богоявлення (Хрещенський свят-вечір) О 8 годині – Часи надвечір’я О 10 годині – Літургія свт. Василя Великого О 12 годині – Велике водосвяття (освячення води на церковному подвір’ї)  О 16 годині – Всенічне бдіння 19 січня – Богоявлення. Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа О 8 годині – Літургі...
Общество
Цієї суботи у Кременчуці на деякий час планують обмежити рух автомобільного транспорту. Це обмеження триватиме з 9 до 15 години на території річкового вокзалу в районі кінцевої зупинки громадського транспорту по вулиці Першотравневій. Адже тут проходитимуть чин освячення води та хрещенські купання. За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Общество
В эту субботу в Кременчуге коммунальный транспорт будет работать по режиму рабочего дня. Чтобы кременчужане могли свободно добраться в места освящения воды и крещенских купаний, троллейбусы будут двигаться с минимальным интервалом во времени. Также на Крещение перевозчики обещают усилить работу маршруток и выставить на городские транспортные маршруты большее количество автомобилей. Кроме того, в этот день изменения в схемы маршрутов общественного транспорт...
Общество
Жители села Келеберда Кременчугского района, расположенного в пяти километрах от Горишних Плавней, хотят присоединиться к городу. По этому поводу 19 января в местном сельском клубе состоятся общественные слушания. Инициаторы присоединения приглашают всех жителей села принять участие в обсуждении этого важного вопроса. Общественные слушания начнутся в 11:00. Участникам обсуждения необходимо иметь с собой паспорт. Согласно данным Википедии, в Келеберде живут...
Происшествия
Утром 15 января в больницу интенсивного лечения «Кременчугская» был доставлен 70-летний пенсионер, который выпал из окна третьего этажа. Это произошло по проспекту Свободы. Пострадавшему дедушке медики поставили диагноз – закрытая черепно-мозговая травма, сотрясение мозга, перелом шейки бедра, перелом трёх рёбер и тупая травма живота. Состояние больного врачи оценивают как среднетяжёлое. Об этом сообщает Служба помощи мэра кременчужанам.