Конкурс Інтернет Королева КРНУ 2019

4 место
Яна Васецька
Медичний коледж ім. В.І. Литвиненка
Медичний коледж ім. В.І. Литвиненка
5 место
Вікторія Кулешина
ІМіТ
ІМіТ
6 место
Юлія Приходько
ФПН
ФПН
7 место
Вікторія Гнідко
ліцей 30 "Олімп"
ліцей 30 "Олімп"
8 место
Анна Астровська
ФЕУ
ФЕУ
9 место
Валерія Бордюг
Школа "Лінгвіст" № 10
Школа "Лінгвіст" № 10
10 место
Олександра Соченок
ФЕУ
ФЕУ
11 место
Яна Батіна
КЛК НАУ
КЛК НАУ
Желаете принять участие? Нажмите сюда!
О конкурсе

Серед дівчат, які навчаться в КРНУ та навчальних закладах  ІІ-ІІІ рівня акредитації та школах, проводиться конкурс на найкращу - королеву КРНУ. Після численних змагань на прояв таланту та краси буде визначена найліпша.  11 фіналісток змагатимуться за різні номінації.

Фіналістки готуються до таких конкурсів:

1. Конкурс - знайомство дефіле з елементами хореографії та відео селфі «Це - мій Кременчук». Оцінюється змістовність промови на відео та красномовність. Номінація «Інтелект і фантазія».

2. Творчий конкурс. Номінація – «Краса і талант».

3. Дефіле у купальниках та пляжних аксесуарах (парео, пляжні сукні тощо). Оцінюється граціозність, зовнішня краса, привабливість. Номінація «Привабливість і грація».

4. Дефіле та загальна хореографічна композиція з партнером у довгих сукнях (кожна учасниця запрошує свого партнера до танцю). Оцінюється вміння триматися (постава) і легка хода на підборах, а також квіткові аксесуари. За дефіле – номінація «Шляхетність та жіночність».

Призи у номінаціях «Глядацькі симпатії» та «Слухацькі симпатії» вручаються представниками ЗМІ за результатами голосування в Інтернеті.

За підсумком голосування з усіх конкурсів встановлюються переможниці, які отримують титули: «Королева університету – 2019», «Віце-королева університету - 2019» (для переможниць від університету); «Принцеса Чарівності – 2019» та «Принцеса Фантазії - 2019» (для переможниць від коледжів та шкіл). Усі фіналістки нагороджуються квітами та пам'ятними подарунками.