Святкова фотозона відтворює побут української родини 19 століття, тому якщо ви будете вдягнуті у вишиванку, можете зробити автентичні знімки на добру пам’ять, Відділ абонементу Центральної міської бібліотеки Кременчука пропонує поринути в історію української вишиванки й отримати філіжанку кави. У рамках загальносистемного конкурсу «Від джерел народних» відділ абонементу 16 травня о 15.00 презентує етно-проект «Життя як будень, життя як свято». - Ми пропонуємо Вам забути на годинку хто Ви є тут і зараз, щоб перейнятись історією вашого коріння. Це буде своєрідна подорож у часі: але вона відбудеться без особливих пристроїв. Лише за допомогою співочих голосів, рідних серцю віршів і головного елементу занурення – кліпів «Наречена» і «Колискова». Святкова фотозона відтворює побут української родини 19 століття, тому якщо ви будете вдягнуті у вишиванку, можете зробити автентичні знімки на добру пам’ять. - йдеться у повідомленні.

А з 16.00 стартує вуличне свято: «Живий етнос. Традиції, обереги, символи в українській вишивці»! Починається з показу фільму «Спадок»: глядачі побачать, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу і регіону проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворено характерний для певного регіону етнічний образ. - Всі, хто в душі вважає себе українцем, завітайте до відділу абонементу ЦМБ і приймайте участь у нашій тренд-акції «Приходь за книгою у вишиванці – отримай каву в філіжанці». - додали бібліотекарі.

А далі на Вас чекають: - Майстер-клас по вишивці від української майстрині Наталі Роми; - Іграшки ручної роботи від дизайнерки Олена Пашковської; - Прикраси із бісеру Аліни Пилипенко; - Етнічні танці, хороводи та ігри. І фішкою заходу стане розіграш ексклюзивної вишивки на чоловічій футболці з іменним українським символом.

Контактна особа: зав. організаційно-методичним відділом ЦБС для дорослих Вікторія Старкова, тел. 5-65-04, зав. відділом абонементу ЦМБ Інна Хмелик, тел. 74-30-65.