Концерт Open Kids в Кременчуці відбудеться 28 вересня 2019 р, 19.00 Міський Палац Культури.

Open Kids - це перші підлітки в Україні? які підкорили шоу-бізнес, чий творчий шлях почався з 8-ми років. Сьогодні група є мега-популярною серед дітей, підлітків та їх батьків. Учасники та номінанти музичних премій в Україні: M1 Music Awards, Yuna. Володарі музичних нагород, таких як: «Тінеджейрскій проект року» на премії «Реальна премія MusicBox», а в 2017 - «Головні герої», премія RU.TV, а два роки поспіль 2017 та 2018 - Nickelodeon Kids Choice Awards.

Їх концерти - це аншлаги, а пісні - мотивація для кожної дитини і підлітка. Їх називають найвпливовішою музичної поп-групою серед дітей і тінейджерів. Навесні 2017 року Open Kids стали першою музичною групою, яка отримала золоту кнопку від YouTube, а на сьогоднішній день на офіційному каналі групи 2 млн. передплатників.

На сьогоднішній день, Open Kids - єдина молода поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт і є потужним тренд сетером серед дітей та підлітків.

Спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Крутіше всіх» зібрала більше 200 мільйонів переглядів, стала саунд-треком і гімном до популярного дитячого шоу на топ-каналі країни і була номінована в декількох категоріях музичних премій. А також увійшла в топ- робіт за найбільшим переглядом на YouTube в світі.

28 вересня Open Kids виступить в-Кременчуці з великим сольним концертом.

Початок о 19:00, Міський палац культури.