Хто такий цей віртуоз і чого чекати від концерту?
Євген Хмара - музикант, виступ якого однозначно гідно відвідування з декількох причин. По-перше, чоловік має статус YAMAHA ARTIST, що свідчить про ідеальний володінні фортепіано конкретно фірми YAMAHA.

По-друге, це не просто виконавець, а піаніст-віртуоз, якого із задоволенням запрошують на різні пісенні телешоу (основний його робоча діяльність зараз - гра на роялі в програмі «Х-Фактор»), концерти зірок для акомпонімірованія. Також слід сказати, що він був фіналістом одного з сезонів шоу «Україна має талант», з гідністю представивши світ фортепіанної музики всій країні.

Третя причина - кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюють один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле. Він знає, як зробити так, щоб абсолютно різні інструменти спрацювалися як єдиний механізм, здивувавши звучанням всіх в залі. Цей хлопець обожнює експерименти, а в поєднанні з ідеальним володінням своїм робочим пристосуванням це виглядає неймовірно і динамічно.