Прем'єра вистави відбулася 25 травня 2011

«Він і Вона - початок взаємин, перше побачення. Здавалося б, про це вже все сказано, зіграно, проспівано, станцьоване ... Фортепіанні прелюдії Шопена. Скільки разів ця безсмертна музика ставала основою для оповідань про кохання? Але в тому й полягає магія мистецтва, де кожен автор, торкаючись до споконвічних тем і сюжетів, витягує з них нові значення і емоції - Орфей і Еврідіка, Ромео і Джульєтта, Шопен і Жорж Санд ... Але мій новий балет «Дев'ять побачень» не про них. Герої вистави - звичайна пара, яка намагається почати свої взаємини. Перші кроки назустріч один одному - зворушливі, іноді безглузді, іноді трагічні. Міні енциклопедія перших побачень без непотрібного моралізування і дидактизму. Просто дві людські самотності, намагаються бути разом і просто музика Шопена », - розповідає про постановку Раду Поклітару, головний балетмейстер Академічного театру« Київ Модерн-балет ».

IN PIVO VERETAS

Комедійне дійство з хлопцями в килтах і дівками, які витривалішими чоловіків, коли мова йде про питво ірландського елю. Але це ще не все! Виявляється, серед артистів «Київ Модерн-балету» є унікуми, здатні двома половинами тіла танцювати по-різному. Одній - модерн хореографію на міцній основі народної. Другий - класику, і навіть на пуантах!
Цього вимагає сюжет: з давніх часів дівчата сперечаються за увагу хлопців, а хлопцям тільки ель наливай! Святий Патрік міг би тішитися, однак це не повинно творитися місяць за місяцем. І ось одна дівчина заглянула в майбутнє, тобто наш час, і побачила чудо: яскравіше за північні снігу і зірки, урочисту, як наречена, і доленосну, як фея-хрещена, балерину, в беоснежной туніці перетинає сцену дрібним па-де-бурий на пуантах. З цього моменту дівчина знає, що робити, щоб кращий хлопець сам захотів бути з нею. Ось нехай ще тепер її перетанцює! І після ще кількох келихів елю також.