Концерт авторської пісні бандуриста Віктора Пашника.

Якщо кобзаря чи бандуриста Ви бачите сивочолим, майже сліпим старцем, то Вам варто побачити Віктора Пашника - українського мандрівного музиканта, автостопщика, бандуриста, гітариста, барда, майстра слова.

Віктор Пашник (22 вересня 1980) — український музикант, бандурист, гітарист, кобзар, мандрівник і просто чудова людина. Знаний в Україні та за її межами також під ім'ям Шкрум. Народився у селі Кулачківці Снятинського району Івано-Франківської області.

У 1999 році закінчив Стрітівську школу бандуристів, єдиний подібний навчальний заклад в Україні. За роки навчання Віктор освоїв гру на бандурі, гітарі, фортепіано, трубі, сопілці, акордеоні, а також навчився ремонтувати бандури й кобзи. По закінченню кобзарської школи вчився у Чернівецькому університеті на кафедрі музики та українознавства.

Пісні виконує українською, російською, білоруською і навіть чувашською мовами. У складі акустичного тріо «ЗАУ» став переможцем фестивалю «Червона Рута-2003» в жанрі авторської пісні та акустичної музики. Віктор активно гастролює Україною, країнами СНД та Західної Європи, пропагуючи рідну культуру.

Тел. для довідок 098 027 0999.