Кременчужанам розкажуть все про ґендер: в місті пройде тренінг для всіх бажаючих.

Гостей тренінгу навчать розрізняти поняття “стать” і “ґендер”, будуть говорити про історію жіночності і мужності, розкажуть, звідки виникають ґендерні стереотипи і до яких наслідків це призводить і, зрештою, поспілкуються про становище жінок і чоловіків в Україні та про те, чому в нас бідність має жіноче обличчя, а чоловіки живуть менше на 14 років. Також ви зможете дізнатись про те, скільки коштує ваша щоденна праця (особливо, якщо вважається, що «сидите вдома») та які ролі ми виконуємо в суспільстві. Чому ґендерна дискримінація призводить до вимирання нації?

Щоб стати учасником тренінгу – варто до 18:00  18 листопада зареєструватися за посиланням тут https://docs.google.com/forms/d/1T4634_1YcAdDIh0eL1wBI-4oy618oHalF4mPjnm24Uk/viewform?edit_requested=true і завітати в Простір ідей (вул. Софіївська, 36-б) у неділю 20 листопада. Триватиме тренінг з 10:45 до 18:00

Вестиме тренінг Наталя Чермошенцева, - сертифікована тренерка Програми розвитку ООН, кандидат історичних наук, координаторка проектів МО «Нова генерація».

Програму тренінгу дивіться тут: http://www.prostir.org.ua/?p=1938
Прохання розрахувати свій час так, щоб не запізнюватися і відпрацювати увесь запланований період.

Участь безкоштовна і добровільна. Їжа, напої та матеріали - за рахунок організаторів