Ювілейний, п’ятий Міжнародний джазовий фестиваль ENERGY імені Дмитра Тьомкіна.

Він буде присвячений Франції, яка тісно пов’язана з одним з періодів життя Дмитра Тьомкіна.

«У 1928 році Дмитро Тьомкін виконав в Паризької Гранд Опера Рапсодію в блюзових тонах і Фортепіанний концерт F-Dur Джорджа Гершвіна в присутності автора.

86 років Через, в 2014 році, в Паризької Гранд Опера ІНШИЙ, музикант Джордж Майкл, виконав пісню Дмитра Тьомкіна Дикий вітер, яка увійшла в його останній альбом …

Ця пісня прозвучить на нашому фесті», – зазначають організатори.

Розклад фестивалю:

  • 2 квітня – фотовиставка та благодійний кінопоказ одного з фільмів, музику до якого написав Дмитро Тьомкін;
  • 3 квітня – майстер-класи;
  • 4 квітня (вівторок), з 19:00 – гала-концерт фестивалю.

Хедлайнери гала-концерту: Бенджамін Faugloire Тріо (Франція, Париж), тріо марсельних музикантів Бенжамен Фоглуар (фортепіано і композиція), Дені Франгліян (контрабас) та Жером Мурье (ударні). Тріо отримує численні позитивні відгуки преси, організаторів фестивалів та відчуває величезне захоплення публіки, дуже чутливою до повної самовіддачі цього тріо на сцені.

Представляти Україну будуть продовжувачі традицій «Джанго» Рейнхардта на українських просторах – талановитий колектив Urban Gypsy. Дві гітари, скрипка і контрабас – в його складі Дмитро Кушніров (гітара), Матвій Миронов (скрипка), Дмитро Коваленко (гітара) і Микола Кістенёв (контрабас) Ольга Чернишова (вокал)- традиційні для циганського джазу акустичні струнні інструменти.