Майстер-клас по розпису великодніх яєць та інтерактивну акцію «Великоднє дерево на Соборній».

Немає секрету у тому, що Україна славиться своїми традиціями писанкарства. Основа всього писанкарства – яйце, символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, уособлення чарівної сили добра.

У відділі читальної зали на майстер-класі по розпису пасхальних яєць будуть навчати: створять «космічні» яйця за допомогою лаку для нігтів. зшиють яйця з фетру; розписувати писанки спеціальним інструментом – писачком; за допомогою злаків та клею створять дивні обличчя чоловічків; створять шоколадні яйця з родзинками, горіхами, сухими сніданками завершить розпис спільна робота художників та аматорів найбільшого мальованого Великоднього яйця за розміром 1м «Кольорова Україна».

Друга частина свята – інтерактивна-акція «Великоднє мереживне дерево на Соборній». Окрасою цього особливого дерева стануть мережива, на якому сидять різнокольорові птахи, та розмальовані учасниками майстер-класу пасхальні яйця з яскравими стрічками.

Протягом Великодньої неділі містяни можуть приходити, аби не тільки помилуватися красою творчих робіт, а й принести та прикріпити свої вироби.