Останнім часом почастішали випадки згвалтувань не лише дітей, а й дорослих жінок. Так, ЗМІ писали про гучні злочини в Одесі та Києві.

У Асоціації таксистів кажуть, ліцензованих перевізників наразі лише 1% від загальної кількості, тому за кермом може бути хто завгодно: як порядна людина, так і злочинець. Тим паче зловмиснику легше здійснити свої задуми коли ви залишаєтеся на самоті з ним.

А ще любителі легких грошей та гострих відчуттів можуть "підробляти" в темну пору доби перевізниками на своїх чи орендованих авто.

Отже, завжди будьте пильні та дотримуйтеся простих правил:

- не встрявайте в розмови;

- не беріть з рук їжу чи напої;

- тримайте сумочку та телефон напоготові;

- краще сідайте позаду водія аби ви могли бачити його дії;

- коли їдете самі, сівши в таксі наберіть знайомих та повідомте номери авто й те, що виїжджаєте з таксистом;

- не ловіть автомобілі на вулиці чи дорозі за містом, також не варто зголошуватися їхати з таксистом, що пропонує послуги на вокзалі;

- тримайте в сумочці лак для волосся парфуми, спрей тощо.

Також можна завдати ударів ключами, затиснувши їх у кулаці як кастет чи парасолькою, гребінцем тощо. Цілитися треба в горло, скроні, ніс нападника.

Якщо сидите біля водія - смикайте за кермо, натискайте на педаль газу - в такому випадку, якщо, звичайно, ви не їдете по пустій дорозі чи між гаражами, на автівку може звернути увагу поліція. Тоді зловмиснику буде важче втекти від переслідування, а про вас він забуде на якийсь час.

А от психологи кажуть, що якщо вам людина здається підозрілою краще попросіть зупинитися й виходьте.

Краще замовляти авто в перевірених службах. Не економте на собі, це може коштувати життя!

Раніше ми писали як дитині не потрапити на гачок до педофілів та про "чати смерті".