• Главная
  • Білборди з прихованою політагітацією мають демонтувати – тервиборчком
08:13, 25 октября 2015 г.

Білборди з прихованою політагітацією мають демонтувати – тервиборчком

Вчора, 24 жовтня на терміновому засіданні територіальної виборчої комісії, на якій розглядалися скарги кандидатів та активістів з приводу білбордів з прихованою політичною рекламою в день передвиборчої тиші, прийняли рішення їх демонтувати.

Як з’ясувалося на засіданні, до тербвиборчкому подали понад 10 повідомлень про порушення дня тиші. Серед них – порушення на білбордах що зображені у фіолетово-жовтому кольорі,чорно-жовтому та жовто-блакитному.

Члени комісії розглянули всі скарги та вислухали позиції відповідаючих сторін, від імен яких, ймовірно, могли бути розміщені білборди.

Як повідомили представники, на бордах не вказано вихідних даних – не видно, хто замовник, який тираж та хто відповідальний за друк матеріалів. Окрім того, вони повністю заперечили свою причетність до розміщення цих білбордів.

На засіданні комісії прийняли рішення визнати написи та малюнки на білбордах політичною агітацією, негайно демонтувати борди та притягнути до відповідальності всіх посадових осіб, що винні в розміщенні цих білбордів.

Результат рішення також передадуть до правоохоронних органів.

Як стало відомо під час засідання, міліція визнала розміщення вказаних вище білбордів у Кременчуці фактом порушення, про що повідомила у своєму листі тервиборчком.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#выборы-2015 #политика #Кременчуг #нарушения
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...