• Головна
  • Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір
16:17, 13 листопада 2015 р.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір

З 11 по 13 листопада у Кременчуцькій виховній колонії проходив надважливий для вихованців закладу тренінг за науково-обгрунтованою програмою «Вибір» від фахівців Голови Ради центру профілактики «Вибір» Валерія Рябухи, старшого викладача кафедри загально-юридичних дисциплін Чернігівської юридичної академії Державної пенітенціарної служби України Дмитра Шевченка та курсантів вказаного навчального закладу Оксани Семенцової та Владислава Остапчука.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 1

За час триденних занять тренери провели для хлопців пізнавальні уроки в ігровій формі. Під час них колоністи навчилися приймати свідомі рішення, які допоможуть їм влаштувати своє успішне майбутнє і співпадають з очікуванням суспільства та прагненням близьких їм людей: рідних, батьків, друзів.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 2

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 2

Більшість занять була спрямована на розвиток позитивних рис характеру у підлітків, що допоможуть їм стати успішними, законослухняними і впевненими у собі та влаштуватися у житті.

За десять базових сесій з хлопцями вивчили можливість протидії викликам злочинності, алкоголізму, наркоманії, та небезпечним захворюванням.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 3

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 3

За допомогою інтерактивної форми навчання хлопці засвоїли різницю між такими поняттями як «вибір» та «відповідальний вибір», на кого покладена відповідальність за нього та як впливає прийняття рішення однієї людини на життя інших людей. На заняттях хлопці розглядали можливі варіанти прийняття відповідальних рішень, зважували наслідки своєї поведінки.

Під час тренінгу вихованці колонії переглянули відеоролики та зіграли в інтерактивну гру «Відгадай», обговоривши поняття «ризик» та «ризикована поведінка», негативні наслідки вживання наркотиків та алкоголю. В робочих групах підлітки малювали, а потім презентували своє бачення негативних впливів на молодий організм шкідливих звичок.

Ознайомилися хлопці й з історіями життя ВІЛ-інфікованих людей, переглянувши відео «Для того, щоб любити життя». Тренери розповіли колоністам історію таких хвороб як ВІЛ/СНІД в Україні, вказали, скільки людей на сьогодні ними хворіє, які шляхи зараження та симптоми ВІЛ та СНІД і до яких наслідків вони призводять.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 4

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 4

Також хлопців навчили контролювати свій гнів, вирішувати суперечки мирно, та показали їм «рецепти» дружби і порозуміння.

Останнє завдання, яке підлітки виконали - намалювали свої плани на майбутнє, розповіли один одному, що вони планують змінити та як побудувати своє життя. Ділилися ідеями, як досягти своїх мрій та навчитися спілкуватися з оточуючими.

По завершенню триденного тренінгу всі учасники отримали сертифікати та солодкі подарунки.

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 5

Вихованці Кременчуцької колонії вчилися робити вибір (фото) - фото 5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підлітки #Виховна колонія #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...