• Головна
  • «2016-й стане роком англійської мови в Україні» - Петро Порошенко
14:53, 17 листопада 2015 р.

«2016-й стане роком англійської мови в Україні» - Петро Порошенко

Президент України Петро Поошенко оголосив 2016-й роком англійської мови у нашій країні. Таку інформацію повідомляє прес-служба керівника держави.  

Відповідний указ Президент підписав сьогодні, "враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку".

Вже зараз Кабмін отримав наказ розробити і затвердити ряд заходів на цілий рік, що спрямовуватимуться на активне вивчення українцями англійської мови. Відповідно на базі ВУЗів планують створити курси вивчення англійської, сприяти розширенню викладання цієї дисципліни у навчальних закладах, збільшити кількість гуртків з вивчення англійської у позашкільних закладах та школах.

Депутати також мають переглянути та удосконалити законодавство у сфері освіти і науки, щоб визначити перелік педагогічних, наукових та науково-педагогічних посад в установах, працюючи на яких володіння англійською мовою буде обов’язковим. Окрім того Кабмін має запровадити  поетапну сертифікацію вчителів іноземних мов відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Це потрібно для того, щоб визначити їх професійний рівень володіння мовою та здійснити відповідну диференціацію в оплаті праці.

Окрім того урядовці мають спланувати запровадження освітніх теле- та радіопрограм для  вивчення англійської мови з тим розрахунком, що ними зможуть користатися люди різного віку та категорій населення.

Рівень знання англійської оцінять і серед державних службовців та організують спеціальні курси для її вивчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#англійська #Порошенко #рік англійської мови в Україні #2016
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...