• Головна
  • У Кременчуці перерозподілили бюджет: на користь бюджетників та молодих сімей
17:41, 26 листопада 2015 р.

У Кременчуці перерозподілили бюджет: на користь бюджетників та молодих сімей

У Кременчуці, сьогодні, 26 листопада під час продовження першої сесії Кременчуцької міської ради перерозподілили бюджет: на користь бюджетників та молодих сімей.

Голова кременчуцького фінуправління Тетяна Неіленко повідомила, що на сьогодні у бюджеті міста є перевиконання (з урахуванням вилучення донорських коштів до бюджету держави) у понад 15 мільйонів гривень.  

Це перевиконання назбирали цьогоріч за 10 місяців і ще збиратимуть, за прогнозами, до кінця року із податків на заходи фізичних осіб, акцизні товари та землю. Начальник фінуправління запропонувала перерозподілити ці кошти на користь бюджетників та молодих сімей.

-         По звітах бюджету з Казначейства за 10 місяців у нас є цифри перевиконання і ми можемо прорахувати очікуване виконання до кінця року. У нас вже вилучено до держбюджету більш ніж 50 мільйонів гривень, але є і перевиконання по податку із заходів фізосіб та акцизному податку. У нас є також податок на землю, який ми не коригували, бо у нас тоді були судові розбори, але коефіцієнт 0,7 нам залишили, замість 0,85 які були передбачені у бюджеті. Ми зменшуємо планові показники на 21 мільйон 750 Також використаємо тимчасово вільні залишки, як і ми раніше не могли використати. Це +4 млн грн до нашого міськбюджету. До кінця року ми прогнозуємо збільшення дохідної частини на 15 млн грн, - зазначила Тетяна Неіленко.

Як зазначила очільниця фінуправління, є пропозиція 9 млн 599 тис 500 грн направити на виплати працівникам бюджетних установ. 3 млн 848 тис 100 направити на покриття дефіциту у зв’язку зі збільшенням тарифів на компослуги бюджетним установам. Також надати «Теплоенерго» на погашення боргів 504 тис грн.

Окрім того є пропозиція виділити 500 тис грн молодим сім’ям на соціальне житло через Фонд молодіжного будівництва – це довогостроковий кредит – на 25 років на придбання житла для молодих сімей.

Також Тетяна Неіленко озвучила пропозицію про надання 200 тисяч грн на придбання автогуми для Тролейбусного управління. Та надати кошти для заміни напірного обладнання на Демурівській насосній станції КП «Кременчукводоканал»

 

Після вивчення цих пропозицій депутати підтримали їх з двома поправками – перша – придбання шин для тролейбусів змінили на кошти для виплати зарплати працівникам Тролейбусного управління (про це попросило керівництво ТУ), оскільки по закінченню цього місяця у підприємства могли бути проблеми з виплатою зарплатні.  А також перенаправити кошти, які планували на цій сесії виділи КП «Кременчукводоканал» (це понад 400 тис грн) на виплату заборгованості по зарплатні КП «Благоустрій Кременчука» (та провести ревізійний аудит цього підприємства). Кошти «Кременчукводоканалу» планують виділити на наступній сесії, яка відбудеться 22 грудня.

Про фінансові справи у сферах медицини, освіти, культури та фізичної куьтури та спорту читайте завтра на нашому сайті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #перерозподіл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...