• Головна
  • У Кременчуці проходитиме міський фестиваль «Зимові фантазії»
11:28, 1 грудня 2015 р.

У Кременчуці проходитиме міський фестиваль «Зимові фантазії»

З 14 по 18 грудня 2015 року в КМЦПО «Лідер» (вулиця Вадима Бойка 15) проходитиме міський фестиваль «Зимові фантазії».

Захід проводиться з метою залучення учнівської молоді до різноманітних напрямків науково-технічної творчості; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації; підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді; відродження традицій у виготовленні іграшок, як частки матеріальної і духовної культури українського народу.

Програма фестивалю:

14 грудня - Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів 3-4 класів – 10.00

15 грудня - Конкурс ліплення з глини для учнів 5-6 класів – 10.00

16 грудня - Конкурс юних дизайнерів для учнів 7-8 класів – 10.00

17 грудня - Заочний фотоконкурс для учнів 9-11 класів.

18 грудня - Заочний конкурс ялинкових прикрас серед дошкільних навчальних закладів.

Змагання з початкового технічного моделювання молодших школярів (3-4 кл.) передбачає виготовлення ялинкової прикраси. Модель ялинкової прикраси виготовляється за розгорткою. Крім того, завдання передбачає виконання креслення однієї з деталей моделі у формі прямокутника.

Гурток початкового технічного моделювання молодших школярів  надає допомогу в підготовці учасників від шкіл до участі в змаганнях. Учасники оволодівають теоретичними, практичними знаннями та навичками. Консультації надаються кожної неділі з 11.00 до 13.00 .

Конкурс ліплення з глини (5-6 кл.) передбачає виготовлення святкового сувеніру «Новорічна мавпочка» (площинний керамічний виріб). Учасники конкурсу забезпечуються солоним тістом.

Конкурс юних дизайнерів (7-8 кл.) передбачає виготовлення подарункової серветки (вишивка). Виготовляється за схемою. Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів» надає допомогу в підготовці учасників від шкіл до участі в змаганнях. Учасники оволодівають теоретичними, практичними знаннями та навичками. Консультації надаються кожної неділі з 9.00 до 11.00.

На фотоконкурс (9-11 кл.) учасники повинні надати дві кольорові фотографії розміром 20x30 см на тему «Зимовий Кременчук очима дітей». З поданих фото робіт створюється виставка, яка працюватиме в КМЦПО «Лідер» з 18 по 30 грудня.

В заочному конкурсі ялинкових прикрас приймають участь вихованці дошкільних навчальних закладів, їх батьки та вихователі. Експонати повинні мати естетичний вигляд, бути великого розміру та виготовленні з матеріалів стійких до вологи.

На конкурс представляються дві роботи від кожного дошкільного закладу. Переможці фестивалю будуть нагороджені грамотами КМЦПО «Лідер».

Термін подання робіт на заочні конкурси – до 15 грудня включно.

Роботи приймаються за адресою: вулиця В. Бойка 15. Телефони для довідок: 5-39-35; 5-36-20.

Виставка робіт та відзначення кращих відбудеться 18 грудня о 14.00 в приміщенні КМЦПО «Лідер».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поделки #конкурс #фестиваль #лепка из глины #фотоконкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...