• Головна
  • Кременчуцьке Землеуправління хотіло виділити ще землі жінці, пов’язаній з нардепом Шаповаловим
16:10, 7 грудня 2015 р.

Кременчуцьке Землеуправління хотіло виділити ще землі жінці, пов’язаній з нардепом Шаповаловим

Кременчуцьке Управління земельних ресурсів хотіло виділити ще землі жінці, пов’язаній з нардепом Шаповаловим, про це сьогодні, 7 грудня, повідомили представники управління під час засідання земельної комісії.

Як зазначила керівник управління Ірина Безверха, на розгляд комісії виноситься питання про надання підприємству «Апілак», керівником якого є Ірина Мовчан, земельної ділянки розміром 1654 м2 для облаштування заїзду до забудов підприємства, що знаходяться на вулиці Флотській 10.

Нагадаємо, що забудова на Флотській 10 знаходиться на узбережжі Дніпра і виходить безпосередньо до водойми. 2014 року громадські активісти та журналісти міста організували кілька рейдів з вивчення незаконних забудов на березі Дніпра і передали інформацію до Управління земельних ресурсів і попросили провести дослідження цього питання. Комісія виїхала на місце «події» і серед порушень виявила те, що «Апілак» користується дорожним заїздом, який нікому не належить, тому прийняла рішення подати на розгляд земельної комісії питання про надання сервітуту – користування землею з обмеженням – на 15 років цією частиною землі, зі сплатою до бюджету міста 3% від оренди основної ділянки. Проте, працівники управління попередньо не зауважили, що договір оренди основної ділянки на якій є забудови на березі Дніпра (1,2 га) на Флотській 10, закінчується 20 грудня цього року і чи продовжать його – поки що невідомо.

Частина членів комісії зауважила цю інформацію і попросила винести питання про виділення додаткової землі не зараз, а лише після розгляду «основного питання» - продовження або не продовження оренди 1,2 га землі на Флотській 10.

Стосовно власниці підприємства «Апілак» Ірини Мовчан, журналісти «Телеграфу» з’ясували, що «Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), засновником ПП «Апілак» з солідним статутним капіталом в 2 млн грн є кременчужанка Мовчан Ірина Анатоліївна. Спеціалізація підприємства - будівництво, а також послуги у сфері інжинірингу, геології та геодезії, консультування в цих сферах. У мережі інтернет ми знайшли інформацію ще про одному підприємстві, яким керує Мовчан Ірина Анатоліївна - це ПП «Сав-Юр». Воно знаходиться на вулиці Першотравневій, 44 - за тією ж адресою, де і магазин мережі електроніки «Фокстрот», регіональним керівником якої був Юрій Шаповалов до того, як став нардепом і офіційно заявив про продаж свого бізнесу.

Більше того, засновником «Сав-юр» з солідним капіталом 2 млн грн на сьогодні є ТОВ «Фокстрот-Кременчук» (дані ЄДР). З цього ж реєстру ми дізналися, що нардеп свій бізнес дійсно продав: кінцевий беніфеціарний власник кременчуцького магазину електроніки - Сандра Маделен Перин (республіка Сейшельські острови, острів Травні, м. Такамака, вулиця Анс Інтенданс). Навряд чи громадянин Сейшел приїде відпочивати на береги Дніпра, і тому ризикнемо припустити, що у будиночка на Дніпрі все ж є зв'язок з кременчуцьким нардепом.

Кременчуцьке Землеуправління хотіло виділити ще землі жінці, пов’язаній з нардепом Шаповаловим, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земельнакомісія #будівництво #бюджетміста #Кременчук #Кременчуг #Украина #Україна #сайтгородакременчуга #citysites_05366
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...