![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
14:55, 9 грудня 2015 р.
«Полтаваобленерго» хоче встановити теплові лічильники на будинки і підняти ціни свої послуги
«Полтаваобленерго» хоче встановити теплові лічильники і підняти ціни свої послуги. Таку заяву зробили представники приватного підприємства під час президії Кременчуцької міськради і попросили мерію виділити їм на це 58 млн інвестиційних коштів. Весною 2016 року «Полтаваобленерго» вже почне встановлення лічильників, не зважаючи на те, який результат дадуть кременчужани
- Ми плануємо встановити лічильники теплової енергії на багатоповерхових будинках всіх наших споживачів на лівому березі Кременчука, яких ми обслуговуємо. Вже зараз у нас є 8,7 млн грн на частину цих потреб – це охоплення 176 будинків, проте ми хотіли б попросити у міської ради Кременчука 58 млн грн на повну реалізацію проекту. Відомо, що лічильники окуплять себе уже за перше півріччя роботи. Ціну на наші послуги доведеться підняти мінімум на 5%, проте ті, в кого буде лічильник зможуть економити на 15-17% - зазначив представник «Полтавообленерго».
У свою чергу, мер і члени президії зауважили, що встановлювати лічильники потрібно з модернізацією – регулюванням теплопостачання, а також взяти до уваги де саме будуть встановлені лічильники та хто матиме до них доступ.
Проект від «Полтаваобленегро» направили на доопрацювання і можливо він буде винесений на сесію міської ради 22 грудня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:40, 24 липня
live comments feed...