«Ну і шо, шо є закон» - у Піщанській сільраді Кременчуцького району своя атмосфера

Багато міст і сіл України після виборів 2015 починають «жити по-новому», а от Піщанська сільрада у Кременчуцькому районі «жити по-новому»  не почала.

Депутати, яких обирали місцеві жителі, у своїй більшості, залишилися із попереднього скликання, включно із головою сільради та секретарем. Після 25 жовтня засідання сесії сільської ради відбувалися уже двічі, і щоразу депутати отримували порядок денний безпосередньо перед сесією, не маючи змоги завчасно з ним ознайомитися.

Нещодавно депутатам повідомили, що наступне засідання сесії має відбутися 15 грудня цього року, і оскільки за рішенням ВРУ, місцевий бюджет має бути прийнято до 25 грудня, а з 1 січня сільрада має перейти у режим роботи територіальної громади (Децентралізація) і відповідатиме за усі установи, що працюють на території громади (включно із школами, садочками і т.д.) жодного засідання постійної комісії, де б розглянули проекти потреб і розвитку з різних сфер станом на 10 грудня ще не відбулося. Це у телефонній розмові підтвердили голови комісій.

Варто зауважити, що у міській раді комісії тривають вже близько двох тижнів і ще триватимуть до сесії, яка відбудеться 22 грудня у мерії міста. 9 грудня у міськраді зібралася президія, яка затвердила попередній порядок денний міської ради, складом у 55 питань.  Стосовно Піщанської сільської ради, то за інформацією секретаря сільради Валентини Скиби, порядок денний сесії можна буде отримати сьогодні, 10 грудня, у другій половині дня в сільського голови Олександра Красницького. Стосовно комісій, то секретар зазначила - зараз вирішуються питання, які будуть надані на розгляд комісіям. Швидше за все, комісії відбудуться або за день до сесії - 14 грудня, або безпосередньо перед сесією - 15 грудня, яка відбудеться у приміщенні сільради о 14:00.

Зауважимо, що у Піщанській сільраді сформовано 5 комісій і провести засідання всіх п’яти за день або у день сесії навряд чи вдасться. Розглянути детально проекти передачі майна (шкіл та ін.) депутати, за цей же час, навряд чи встигнуть. Проекти потреб як бюджетних так і інших, які мали надати головним розпорядникам коштів та головам комісій керівники різноманітних установ громади, теж у деталях розглянути не вдасться за кілька днів.

На зауваження депутата і журналіста Олени Маляренко про те, що секретар сільради координує роботу комісій і це прописано у Законі України «Про місцеве самоврядування» і, навіть, у «Положенні про комісії Піщанської сільської ради» пункт 1.4. стаття 1 Положення (Постійна комісія підзвітна раді та відповідальна перед нею. Діяльність постійної комісії координує секретар сільської ради), то чому ж комісії ще не збиралися? Відповіли  - «Ну і шо, шо є закон, ми не встигаємо все робити, я виконую зараз те, що не повинна за законом робити – реєструю людей, смерті і так далі. З питань роботи комісій звертайтеся до голови сільської ради».

 

Для порівняння - що встигли розглянути за кілька тижнів на комісіях  і президії у Кременчуцькій міськраді:

Порядок денний ІІ сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання

В 2016 году размер минимальной заработной платы будет увеличиваться три раза

Працівники парку «Придніпровський» просять придбати їм 6 атракціонів

Выяснилось, что на девяти округах в Кременчуге нет депутатов

Райвідділ правоохоронців на Молодіжному не зникне, коли перейде до НП  

У Кременчуцьких маршрутках з’являться GPS-контролери

Кременчуцьке Землеуправління хотіло виділити ще землі жінці, пов’язаній з нардепом Шаповаловим

 

Довідка :

Голова Піщанської сільської ради – Олександр Красницький

Секретар Піщанської сільської ради – Валентина Скиба

Постійна комісія з питань  прав людини, законності, депутатської діяльності і етики – голова – Микола Мудрий, заступник – Микола Яцина, секретар – Ірина Пічугіна, член комісії – Сергій Чередничок

Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку – голова – Олена Шилова, заступник – Вадим Бурмінов, секретар – Валентина Мулявка, члени комісії – Геннадій Коровніченко, Світлана Остапенко.

Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг  та соціального захисту населення – голова – Світлана Чернікова, заступник – Галина Махал,  секретар – Марина Федота, член комісії – Сергій Васюта.

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності – голова – Юрій Лавріненко, заступник – Андрій Ткаченко, заступник –  Наталя Шарлай, член комісії – Микола Книш.

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи – голова – Світлана Кулинич, заступник – Віталій Левченко, секретар – Ірина Корзун.

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури та спорту - голова – Тетяна Яковенко, заступник – Вадим Ткаченко, секретар – Олена Маляренко, член комісії – Тетяна Махал.

Нагадаємо ще одну із проблем невиконання Закону України в Піщаному:

У Піщаному заховався і досі стоїть Ленін – покищо його не збираються демонтувати

Піщане Песчаное Закон роботадепутата комісії Кременчук Кременчуг Украина Україна сайтгородакременчуга citysites_05366
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
226 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии