У Піщанській сільраді пішли на контакт і розповіли про комісії, сесію і зміни

У Піщанській сільраді Кременчуцького району пішли на контакт і розповіли про комісії, сесію і зміни.

Піщанський сільський голова Олександр Красницький пояснив, чому не було засідань постійних комісій, повідомив, про що говоритимуть на сесії 15 грудня та розповів які позитивні інновації, які чекають Піщанську громаду: у сільради з’явиться власний сайт, де буде публікуватися вся інформація, а ще запрацюють структурні підрозділи, які відповідатимуть за різні сфери життя громади.

Як повідомив очільник села Піщане, комісії не проводилися у зв’язку з тим, що зараз іде переформування села у територіальну громаду, і є дуже багато справ і завдань, які на момент 10 грудня були іще не вирішені і до кінця не вивчені, тому виносити їх на розгляд депутатських комісій не було можливості.

Заплановано, що комісії відбудуться перед сесією 15 грудня о 14:00 і на них будуть винесені питання стосовно роботи переформування села у громаду, куди входить кілька сіл. Заплановано, що депутати ознайомляться з інноваціями, які чекають на Піщанську територіальну громаду, а саме – створення структурних підрозділів,  які відповідатимуть за різні сфери життя громади.

Заплановано, що у Піщаному з’являться такі відділи – Фінансово-економічний відділ (який обслуговуватиме Піщане та села, що є поряд), Відділ освіти, Відділ культури і туризму, Загальний відділ (діловодство), Інформаційно-аналітичний відділ та Відділ житлово-комунального господарства. За Охорону здоров’я у Піщаному (Піщанська амбулаторія) поки що відповідати не беруться, оскільки для функціонувння закладу під керівництвом сільради необхідні спеціальні умови.

Окрім того, планується, що на комісіях депутати розглянуть питання перерозподілу бюджету 2015, (2016 поки що чіпати не будуть). Як зазначив О.Красницький, завдяки цьому перерозподілу у Піщанської сільської ради з’явиться власний сайт, на якому будуть публікувати всю важливу інформацію в роботі сільради.

Після розгляду цих питань на комісіях відбудеться сесія сільської ради, на якій депутати голосуватимуть за ці питання, також вони оберуть виконком та вирішать земельні питання.

Порядок денний 2 сесії 7 скликання Піщанської сільської ради

 

ПІЩАНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

Порядок денний

2 СЕСІЯ 7  СКЛИКАННЯ

1.Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Піщанської сільської ради .

2. Про затвердження складу та регламенту виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

3. Про внесення змін до бюджету Піщанської сільської ради на 2015рік 

4. Про створення та затвердження складу комісій при виконкомі Піщанської сільської ради

5. Про наділення земельної ділянки учасникам АТО

6. Про наділення земельної ділянки

7. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж  земельної ділянки

9. Про  затвердження проекту відведення земельної ділянки.

10. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу в приватну власність

11. Про погодження меж з сумісним користувачем

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ПАТ «Полтаваобленерго»

12.1с.Кривуші по вул.Лісовій площею – 450 м2, 55м2 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

12.2 с.Ковалівка вул.Радянська - 900 м2, 55м2 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії(встановлення електроопори)

13.Про внесення змін в звітну форму 6- зем з  рядка  38 графа 5 (рілля) громадяни городники площею  86,54 га в р.96 гр.5 (землі запасу)

Піщане Песчаное Закон роботадепутата комісії Кременчук Кременчуг Украина Україна сайтгородакременчуга citysites_05366
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
138 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии