По сусідству з Кременчуком з’явиться завод із виготовлення сонячних батарей

По сусідству з Кременчуком з’явиться завод із виготовлення сонячних батарей. Завод та сонячну електростанцію потужністю 1 МВт побудують у Олександрії Кіровоградської області. Про це повідомляє новинний портал УНН з посиланням на директора департаменту інноваційних впроваджень «ПромКонверсія» та керівника секції НТТ Малої Академії Наук Сергія Камінського.

- У всьому світі обладнання для вироблення сонячної енергії випускає не більше десяти підприємств. Завод в Олександрії не тільки поповнить цей список, а й стане піонером в Україні. Ми будемо випускати батареї третього покоління. Для їх виробництва використовуються лише органічні матеріали. Планова потужність вироблених батарей — 10 МВт на рік для першого року, — повідомив С. Камінський.

Заплановано, що обидва об’єкти збудує ПП «Чисті енергетичні технології», яке належить олександрійським інвесторам. Підприємство вже викупило промислове приміщення для облаштування заводу. Устаткування для нього планують частково закупити, а частково виготовити самостійно із матеріалів українського виробництва. До діяльності заводу та електростанції планують підключити  місцеві підприємства.

Підготовчі роботи у виробничому цеху (знаходиться у с. Марто-Іванівка, Кіровоградської області) вже почалися.

Виробництво батарей планують розпочати 2016 року Орієнтовна вартість проекту — 7 млн гривень

За попередніми даними, українські сонячні батареї будуть значно дешевшими за закордонні і не поступатимуться їм у якості. Вартуватимуть вони близько 150 доларів, (замість 1-1,5 тис. доларів.) та в грудні цього року вже отримали висновок про тестування зразка продукції від Інституті фізики Національної академії наук України, який підтвердив їх високі показники.

115-630x472

сонячнібатареї завод альтернативнаенергія Кременчук Олександрія Кіровоград Україна сайтгородакременчуга citysites_05366
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
166 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии