Відсьогодні 16-річні кременчужани можуть отримати ID-паспорт

Відсьогодні 16-річні кременчужани можуть отримати ID-паспорт, про це повідомляють працівники Кременчуцького ЦНАПу. Як кажуть фахівці центру надання адмінпослуг, отримати його зможуть лише ті кременчужани, яким виповнилося 16 років і вони будуть отримувати паспорт вперше. Окрім того, претенденти мають бути прописані у Автозаводському районі. Мешканці Крюкова та кременчужани старші 16 років, поки що отримуватимуть паспорти «паперового» зразка. Це обмовлено тими причинами, що у ВРУ ще не остаточно прийняли закон про ID-паспорти, і він впроваджується поступово, окрім того, у Кременчуці техніка для виготовлення ID-паспортів поки що є тільки у Автозаводському районі у Державної міграційної служби.

Відомо, що після прийняття Верховною Радою законопроекту №3224 міграційна служба зможе оформляти паспорт громадянина України нового зразка всім громадянам.

Щоб оформити паспорт нового зразка по досягненню 16-річного віку необхідно надати стандартний пакет документів та копії паспортів батьків - зазначають у Кременчуцькому відділі ДМС на Жовтневій 31/16. Для тих, хто отримує паспорт вперше послуга з оформлення Після прийняття Верховною Радою законопроекту №3224 міграційна служба зможе оформляти паспорт громадянина України всім громадянам.

- Щоб оформити паспорт нового зразка по досягненню 16-річного віку, необхідно подати стандартний пакет документів та копії паспортів батьків, -  зазначають працівники Кременчуцького відділу ДМС у Кременчуці на вулиці Жовтневій 31/16.

Нагадаємо, оформлення ID-паспорта проводиться за бажанням і є не обов’язковим для всіх громадян України. До паспорта нового зразка будуть «прив’язані» соцстрахування, медичні послуги та наявність у власника водійських прав та інших документів.
pasport_f3e64

IDпаспорт ДМС паспорт новогозразка картка Кременчук Кременчуг Украина Україна сайтгородакременчуга citysites_05366
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
97 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии