Google перейменував майже всі кременчуцькі вулиці. Не з’явився провулок Бандери

На мапах Google перейменовано більшість вулиць Кременчука, які потрапили під дію закону про декомунізацію і які вже перейменували кременчужани та мер міста. Проте деякі топоніми ще так і не змінили своєї назви, зазвичай це невеликі тупики, провулки чи проїзди, кілька скверів та невеличкі вулички.

Кременчуцькі топоніми, яких, поки що, немає на мапах Google

Відтак у Кременчуці на Google немає провулка Степана Бандери (або Жовтневого) замість нього вказаний Скалистий. Вулиці Мала Набережна (або Комсомольська) також немає, сервіс її просто не знаходить на мапі.

1 і 2 тупика Гайдамацького (Кіровоградського), 1 і 2 тупика Бібліотечного (Щорса), 1 і 2 тупика Володимира Вернадського (Червонофлотського), тупика Бориса Чичибабіна (Баумана), тупика Володимира Винниченка (Орджонікідзе), провулка Олександра Олеся (Димитрова), провулка Олексія Береста (Павлика Морозова), провулка Винахідників Бикових (Фурманова), провулка Вернадського (Червогофлотського), вулицю Ольги Кобилянської (Клари Цеткін) та Петра Калнишевського (Котовського)за новими назвами знаходить, але на мапі відображає старі назви.

Вулиці Світанкової Google не бачить  але не бачить і вулиці Моріса Тореза (так раніше називалася Світанкова). Немає взагалі і проїзду Юнацького (Пархоменка), провулка Павлівського (Свердлова), провулка Січового (Дніпропетровського),скверу Небесної Сотні  (Котлова), парку Крюківський (Котлова), проїзду Михайла Щепкіна (Володарського), тупика Спокійного (Ревенка), тупика Пилипа Орлика (Фрунзе), провулка Літописного (Рози Люксембург) та проїзду Петрівського (Петровського).

Провулок Марії Заньковецької сервіс теж не знаходить. А от Марії Заньковецкої (з помилкою) вже бачить.

Як виглядає наше місто на мапах Google зараз можете переконатися самі, знаходячи нові та старі назви в сервісі мап Google.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов