• Главная
  • Кременчук почав готуватися до ХІV Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття»
15:24, 2 марта 2016 г.

Кременчук почав готуватися до ХІV Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття»

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та підлітків Кременчука та інших регіонів України, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей, виховання засобами мистецтва, формування естетичного смаку, стимулювання бажання удосконалювати та розвивати творчі навички та розповсюдження кращого досвіду роботи з дітьми сьогодні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про проведення ХІV Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття» в м. Кременчуці».

ХІV Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття» відбудеться в Кременчуці у квітні – травні 2016 року. У фестивалі беруть участь учні загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів та закладів культури.

Фестиваль проводиться за відбірковими турами-конкурсами:

Тур-конкурс  «Чарівна палітра» – конкурс образотворчого мистецтва відбудеться 16 квітня 2016 року у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Тур-конкурс «Золоті нотки» – конкурс вокального мистецтва – 9 квітня 2016 року у малій залі  Міського палацу культури.

Тур-конкурс «Ритми планети» – конкурс хореографічного мистецтва – 21 квітня 2016 року у великий залі Міського палацу культури.

Тур-конкурс «Вмію сам» – конкурс декоративно-прикладного мистецтва – 23 квітня 2016 року у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Тур-конкурс «Мелодії серця» – конкурс мистецтва володіння музичними інструментами при виконанні різних композицій - 2 квітня 2016 року в малому залі  Міського палацу культури.

Тур-конкурс «Нащадки Мельпомени» – конкурс театрального мистецтва - 16 квітня 2016 року в  Будинку дитячої та юнацької творчості.

Фінальним етапом фестивалю стане урочисте нагородження лауреатів всіх турів, Гала-концерт і нагородження володарів Гран-прі та їх педагогів, яке відбудеться 22 травня 2016 року о 17.00 у Кременчуцькому міському Палаці культури.

Детальная інформація про умови участі у фестивалі за посиланням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фестиваль #конкурс #галаконцерт #таланти #діти #учні #Кременчук‬ #‎Кременчуг‬ #‎Украина‬ #‎Україна‬ #‎сайтгородакременчуга‬ #‎citysites_05366‬
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...