• Главная
 • У Кременчуці шукають 260 студентів та школярів на оплачувані громадські роботи
10:31, 3 марта 2016 г.

У Кременчуці шукають 260 студентів та школярів на оплачувані громадські роботи

У Кременчуці шукають 260 студентів та школярів на оплачувані громадські роботи, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

В першу чергу  місце на громадських роботах зможуть отримати діти та підлітки пільгових категорій. Цього року до списку тих, хто може отримати місце на оплачуваній громадській роботі ввійшли діти військових АТО та ВПО. Формування банку даних вже розпочато.

Нагадаємо, що оплачувані громадські роботи для неповнолітніх будуть проходити під час канікул та у час, вільний від навчання.

Вже традиційно діти працюватимуть в житлово-комунальній та  соціальній сферах міста. Їх тимчасовим місцем роботи стануть парк «В.Інтернаціоналістів», парк «Миру», парк «Придніпровський», КП «Благоустрій Кременчука», ГУДКС України в Полтавській області, Крюківський райвиконком, трудовий архів архівного відділу, архівний відділ, відділ з питань реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців, Міський палац культури, ігровий майданчик у парку «Придніпровський».

Детальну інформацію можна дізнатися тут: Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: вул. Академіка Маслова (Радянська) 15/4, каб. № 7. 

Тел.: 3-21-50, 3-01-91 з 8:00 до 17:15 щоденно окрім вихідних.

Перелік документів, необхідних для включення  потенційних учасників до банку даних оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2016 році:

 • Заява про включення до банку даних (пишеться одним із батьків на місці);
 • Копія свідоцтва про народження (копія паспорту);
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 • Документи, що підтверджують статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування (при наявності);
 • Копія посвідчення дитини з багатодітної сім`ї (при наявності);
 • Довідка про склад сім`ї;
 • Копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д) (при наявності);
 • Копія свідоцтва про одруження (при необхідності);
 • Довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям;
 • Копія документа, який підтверджує належність дитини до пільгової  категорії;
 • Довідка з навчального закладу (для студентів).

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надається дітям з сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із Східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції.

Кожна дитина має право на податкову соціальну пільгу при нарахуванні заробітної плати (при наявності підтверджуючих право на податкову соціальну пільгу документів).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#громадськіроботи #молодь #робота #зарплата #банкданих #Кременчук‬ #‎Кременчуг‬ #‎Украина‬ #‎Україна‬ #‎сайтгородакременчуга‬ #‎citysites_05366‬
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...