У Кременчуці поранені військові АТО створять вишиванку на бетонній стіні

В Кременчуці поранені військові АТО створять вишиванку на бетонній стіні. У Кременчуцькому обласному госпіталі для інвалідів війни бійці, які знаходяться там на лікуванні, займуться арт-терапією і створять на одній із стін госпіталю величезну вишиванку з пластикових кришечок.

- У нас у дворі госпіталю є глуха стіна. Вона сіра, не дуже гарна, а бійцям, які у нас лікуються, її видно з вікон. Тому ми вирішили, що зробимо яскраве кольорове панно – вишиванку на всю стіну, - розповів керівник госпіталю Микола Литвиненко. – Важливо, що це панно викладатимуть поранені бійці власноруч. Це своєрідна арт-терапія, щоб вони згадували не про війну, а про красу, яку можуть творити навколо себе.

Нещодавно працівники госпіталю і поранені бійці зустрічалися з кременчуцькою майстринею Світланою Бондаренко (кременчужанка створила відоме в Україні панно з пластикових кришечок на підтримку Надії Савченко), яка проконсультувала їх, підказавши, що і як краще робити. Та допомогла порахувати, що на один сегмент панно потрібно приблизно 1500 кришечок.

За словами Миколи Литвиненка, вже зараз активно проводиться збір кришечок. Наприклад збирають кришечки у холі госпіталю, за адресою вул. Ігоря Сердюка 23/1 (колишня вулиця Жовтнева).

Допомагають військовим у зборі матеріалу для панно небайдужі кременчужани та жителі Кременчуцького району.

Нещодавно учні Піщанської гімназії принесли п’ять 5-літрових пляшок із зібраними кришечками.

Як розповіла одна із ініціаторів збору Тетяна Жданова, діти почали збирати кришечки ще після нового року. Весь час вони приносили їх до школи і клали до спеціальних ящиків. Нині, після того як зібране відвезли за призначенням, діти продовжують збирати пластикові кришечки для арт-терапії військових.

Як каже Микола Литвиненко, бійці вже почали працювати з матеріалом – вже зараз вони сортують кришечки за кольорами та миють. 

Кришечки, зібрані в Піщанській гімназії

12721761_518132411645183_1470196153_n

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов