Професія – журналіст: хто такі журналісти і чим вони займаються

Ось уже 22 роки поспіль, щорічно, 6 червня репортери, журналісти, фотокори та всі, хто  дотичний до ЗМІ  відзначають професійне свято -  День журналіста.

Святкують цей день із 6-го червня 1994 року. Дата ця вибрана не випадково, адже 6-го червня за два роки до того, Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

За останні роки суть української журналістики змінилася. «Четверта влада» стала не просто висвітлювати події, а взяла на себе функції контролю за роботою влади різних рівнів, допомоги споживачам, захисту прав людей, що потрапили у складні ситуації.

Завдання, які перед собою ставлять українські журналісти теж стали складнішими – разом з військовими вони їдуть у зону бойових дій, щоб відобразити об’єктивну інформацію з передової. Займаються журналістськими розслідуваннями, які розкривають величезні корупційні схеми та запобігають продовженню незаконних дій. Допомагають розв’язати цілі низки комунальних проблем та звичайною мовою пояснюють новоприйняті закони і важливі державні зміни. 

Кременчуцькі журналісти не поступаються колегам з великих міст і публікують для своїх читачів таку ж актуальну, важливу та унікальну інформацію. Кременчужани-журналісти їздять в зону АТО, волонтерять, проводять розслідування, перевіряють довіру до судів у місті, висвітлюють проблеми незахищених верств населення, повідомляють корисну інформацію та кажуть про події в місті.

Сьогодні журналістика в Україні стала на рік старшою, сподіватимемося, що вона продовжить свій ріст і розвиток, та допоможе об’єктивно розуміти навколишній світ. 

ДеньЖурналіста журналісти професійнесвято журналіст,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
212 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии