• Головна
  • Як оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон
10:38, 15 червня 2016 р.

Як оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 № 152, паспорт для виїзду за кордон без урахування строків доставки видається територіальним органом або підрозділом ДМС:

1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання;

2) не пізніше ніж через 7 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання;

3) у строк до 10 робочих днів – у разі виїзду на постійне проживання за кордон усиновленої іноземцями дитини – громадянина України;

4) у строк до трьох місяців – у разі одночасного подання заяви про оформлення особою виїзду на постійне проживання за кордон;

5) у строк до трьох робочих днів – у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні особи, що від’їжджає, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, на підставі документів, що підтверджують необхідність термінового виїзду за кордон.

Строки вказані без урахування термінів доставки до територіального органу/підрозділу.

З метою оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій або без нього громадянину необхідно звернутися до територіального органу або підрозділу міграційної служби, де встановлено робочі станції з комплектом обладнання для оформлення документів та зняття біометричних даних, не залежно від місця проживання, а саме:

- Управління ДМС України в Полтавській області (м. Полтава, пров. Шкільний,4),

- Полтавського районного сектора (вул. Олени Пчілки, 19-а, м. Полтава) та Шевченківського районного відділу у місті Полтаві (вул. Героїв Сталінграда,30),

- Автозаводського районного відділу у м. Кременчуці (м. Кременчук, вул. Ігоря Сердюка,31/16),

- Лубенського міського відділу (м. Лубни, вул. Монастирська, 4а),

- Миргородського міського відділу (м. Миргород, вул. Я.Усика, 34),

- Кобеляцького районного сектора (м. Кобеляки, вул. Шевченка,13),

- Лохвицького районного сектора (м. Лохвиця, вул. Гоголя,19),

- Комсомольського міського відділу (м. Комсомольськ, вул. Добровольського, 6),

- Глобинського районного сектора (м. Глобине, вул. Центральна, 189),

- Кременчуцького районного сектора (м. Кременчук, проспект Свободи, 166).  

Звертаємо увагу громадян, що відповідно до внесених змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин кошти за державне мито при наданні адміністративних послуг сплачується до місцевих бюджетів за місцем надання послуги. Тому, за реквізитами рекомендуємо звертатися до працівників міграційної служби, де ви маєте намір оформити документи, або на веб-сайт ДМС України.

Адреси та контактні телефони зазначених підрозділів знаходяться на веб-сайті ДМС України: http://dmsu.gov.ua. Також в Управлінні державної міграційної служби України в Полтавській області працює телефон «Гаряча лінія»: (05322) 51-02-45, а віднедавна, громадяни можуть отримати і відео-консультацію, звернувшись на скайп Управління – dms-ua.53.               

УДМС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#загранпаспорт #закордон #оформлення #міграційнаслужба #біометричнідані
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...