Завтра в Кременчуці стартує Дебатний турнір. Молодь "пограється" в Уряд та Опозицію

У Кременчуці з 1 по 2 жовтня відбудеться Дебатний турнір «Кубок кременчуцької міської ради». Проходитиме він серед учнів шкіл за ініціативи Кременчуцького дебатного клубу, підтримки Кременчуцької міської ради, міського голови, департаменту освіти та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради.

Турнір проводиться за Британським форматом парламентських дебатів. Парламентські дебати в Британському форматі представляють собою модель Британського парламенту (звідки й прийшов цей різновид Дебатів). У раунді одночасно беруть участь 4 команди по 2 особи в кожній. Команди представляють позиції двох сторін – Уряду та Опозиції.

Дебати – це командна, рольова інтелектуальна гра, в якій одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. Обов'язок кожної з команд – кваліфіковано та в межах певних часових рамок представити свою позицію, власні аргументи «за» чи «проти». Гру оцінює суддя або колегія суддів, які й визначають переможців.

Метою проведення турніру є залучення соціально активної молоді до пошуку шляхів вирішення важливих суспільних проблем, підвищення правової свідомості молоді, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Відмітимо, що наразі дебатний рух активно розвивається. Щорічно проводиться Чемпіонат України з дебатів.

Місце проведення турніру – головний корпус Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, розташований за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20.

Дебати допомагають розвинути критичне мислення, оволодіти мистецтвом красномовства, виробити об'ємне бачення тієї чи іншої проблеми, виховати вміння працювати в колективі, повагу до опонента, толерантність.

Усього зареєструвалось 40 команд з 25 навчальних закладів.

Для учасників 23 вересня в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського в аудиторії 1301 пройде тренінг, де їх ознайомлять з форматом турніру та дадуть можливість вперше спробувати себе в грі. Початок тренінгу – 16:30.

Команда переможець та найкращий спікер отримають кубки, медалі та сюрпризи від спонсорів.

Організаційний комітет:

Пошта: [email protected]

Група в соціальній мережі: https://vk.com/kremendk ;

https://vk.com/kremendebateclub

Телефон: Ткаченко Радислав (098 27 22 575)

Лук’янець Ярослав (067 98 19 940)

Князєва Юлія (098 45 53 733)

афіша
афіша
дебатнийтурнір дебати уряд опозиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
65 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии