На 91 році життя помер відомий український благодійник і громадський діяч Богдан Гаврилишин

На 91 році життя помер відомий український благодійник і громадський діяч Богдан Гаврилишин. Про це повідомляють представники Фонду Богдана Гаврилишина.

24 жовтня о 5-й ранку в Києві в родинному колі пішов з життя один із найвідоміших українців Богдан Дмитрович Гаврилишин - видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч, який допоміг розвивати країну, а сотням молодих українців досліджувати Європу і втілювати здобуті знання на батьківщині.

"Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі у свої квартирі в КиєвіБогдан Дмитрович Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю Інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті. Впродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після – в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній «General Electric», «IBM», «Unilever», «Phillips», радником кількох країн.
Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію «Відродження» в Женеві.
Автор книг – «Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств» (1980) та «Залишаюсь українцем» (2011).

За значний внесок в розвиток України на честь 90-річчя був нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

Вічна і світла пам’ять проБогдана Гаврилишина назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, завдяки Богдану Даниловичу кременчужани також змогли вивчати успіхи Європи та втілювати їх в Україні.

БогданГаврилишин помер ФБГ вічнапам_ять
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
40 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии