• Головна
  • У Кременчуці тимчасово обмежать видачу ID-паспортів всім бажаючим
15:44, 4 листопада 2016 р.

У Кременчуці тимчасово обмежать видачу ID-паспортів всім бажаючим

Кременчуці тимчасово обмежать видачу ID-паспортів всім бажаючим. Про це повідомляє ЦНАП Кременчука з посиланням на Державну Міграційну службу в нашому місті.

Планувалося, що з початку листопада цього року заявки на ID-паспорти будуть приймати у ЦНАПАх та ДМС у всіх бажаючих кременчужан, проте, отримати паспорти нового зразка зможуть лише жителі автозаводського району, та й то, лише за певних умов - якщо вони досягнули 14 чи 16-річного віку, або загубили паспорт, або якщо їм треба змінити прізвище чи фото з досягненням 25 чи 45 років. Жителі Крюківського району отримати паспорт нового зразка поки що не зможуть.

Як пояснюють в Державній міграційній службі, такі обмеження введені для того, щоб уникнути ажіотажу, великих черг та проявів корупції при наданні послуги.

Кременчужани-жителі Автозаводського району вже можуть подавати заяви для отримання паспорта громадянина України у формі картки (ID) до Автозаводського районного відділу Управління ДМС в Полтавській області за адресою: м. Кременчук, вул. І.Сердюка, 31/16.
Крюківський районний відділ Управління ДМС у Полтавській області поки що закуповує необхідне обладнання. Тому жителям цього району певний час видаватимуть паспорти старого зразка 1993 року. Планується, що до кінця 2016 року у Крюківському відділ з'явиться можливість оформлювати ID-паспорти.
Міграційна служба України підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.
Нагадаємо, що перший паспорт громадянина України видається безкоштовно. Якщо ж ви змінюєте чи відновлюєте документ - за це доведеться сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн. При цьому, місцеві громади наділені повноваженнями щодо часткового або повного звільнення від оплати вартості послуги для окремих категорій осіб. Окрім того, для оформлення паспорта у вигляді картки-ID не потрібно подавати фотографії, як це відбувалося раніше.

В Україні ID-паспорт почали запроваджувати у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видавалися лише особам, які досягли 14 чи 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Всього в Україні оформлено вже понад 190 тисяч нових паспортів. Головним мотивом запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистості (Identity theft). Серед важливих нововведень, які набули чинності з 1 жовтня – нанесення на паспорт у вигляді картки-ID номера облікової картки платника податків, а також електронний цифровий підпис.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#IDпаспорт #біометричнийпаспорт #паспортгромадянаниаУкраїни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...