• Главная
  • Сьогодні в Україні – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
11:02, 14 декабря 2016 г.

Сьогодні в Україні – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Україні – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей важливий день пам’яті відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Мер Кременчука Віталій Малецький звернувся до кременчуцьких ліквідаторів аварії на ЧАЕС:

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! У День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС від усієї територіальної громади Кременчука висловлюю вам щиру вдячність за здійснений вами подвиг у боротьбі з наслідками велетенської катастрофи планетарного масштабу.

Вибух на Чорнобильській АЕС сколихнув увесь світ, адже він став початком життєвої трагедії багатьох тисяч родин із нашої країни та різних держав Європи. Загальну кількість постраждалих  від техногенного лиха важко визначити. Загалом, за офіційними даними, тільки в Україні постраждалими внаслідок катастрофи на ЧАЕС було визнано понад 3 млн. чоловік.

Сотні тисяч українських патріотів взялися допомогти людям, які безпосередньо знаходилися в зоні враження «мирного» атому та рятувати світ від незворотних наслідків. У район чорнобильської аварії вдень та вночі прибували робітники різних галузей народного господарства, співробітники органів внутрішніх справ, державної безпеки, військовослужбовці. Серед героїв-ліквідаторів було багато наших земляків, які в надскладних умовах, в горнилі сильного випромінювання,  виборювали  для своїх нащадків право на життя. Слава вашому  величному подвигу, який народжувався в ядерному пеклі! Слава вашій відвазі та  професійній майстерності, що перевірені часом!  

Від усього серця зичу героям-ліквідаторам та усім, хто пам’ятає світ до Чорнобиля та знає його після нього,  – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!

Міський голова В. О. Малецький.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#деньвшанування #ліквідатори #чорнобиль #ЧАЕС
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...