• Главная
  • В Україні на 10 років заборонили вивіз сосни та іншого "кругляку" закордон
10:25, 2 января 2017 г.

В Україні на 10 років заборонили вивіз сосни та іншого "кругляку" закордон

В Україні на 10 років заборонили вивіз сосни та іншого "кругляку" закордон. Про це повідомляє видання “Форпост” з посиланням на олного з ініціаторів заборони Миколу Томенка.

Закон про мораторій на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді (чинний Закон № 325-VIII) почав діяти 1 січня 2017 року.

За словами Миколи Томенка, попри дискусію і шалений спротив деяких українських чиновників, міжнародних торгових компаній та представників нашої так званої "лісової мафії", які хотіли скасувати прийняття закону, цього факту не відбулося. Це означає, що відповідно до ст. 2 Закону: "тимчасово, строком на 10 років, забороняється вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту лісоматеріалів необроблених (код 4403 УКТЗЕД): … ДЕРЕВНИХ ПОРІД СОСНИ - з 1 січня 2017 року".

Тому з 1 січня 2017 року до 1 січня 2027 року будь-який “ліс-кругляк” (а нагадаємо, що з 1 листопада 2015 року вже діє заборона на експорт так званого "твердого лісу" - дуба, граба тощо) вивозити за межі нашої держави заборонено. Тепер з України можна вивозити лише пиломатеріали.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ліс #мораторій #зборона #вивезення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...