• Главная
  • Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука
09:14, 5 января 2017 г.

Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука

Стало відомо, як реформуватимуть медичну галузь Кременчука. Під реформи підпадуть Третя і Четверта міські лікарні – їх переобладнають, вдосконалять та будуть обслуговувати там увесь госпітальний округ - Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький райони та місто Горішні Плавні. Про це повідомляє прес-служба мерії міста з посиланням на заступника мера Кременчука Ольгу Усанову.

За планами Мінохорони здоров’я, жителів України планують за три роки, починаючи з 2017, перевести на страхову модель обслуговування. Також за цей час планується утворити спеціальні госпітальні округи. Госпітальний округ - це об'єднання закладів охорони здоров'я, що надають вторинну медичну допомогу. Вони формуватимуться в межах областей. На Полтавщині планується створити  4 госпітальні округи  з центрами в Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Лубнах.

Планується, що у Кременчуці на базі лікарень №3 та №4 (де є інфекційне відділення) буде створено лікарню інтенсивного лікування  «Кременчуцька». Яка обслуговуватиме госпітальний округ у Кременчуці.

За попередніми даними, у новому закладі працюватимуть найкращі спеціалісти, буде встановлено нове обладнання, для того, щоб можна було надати невідкладну допомогу. На впровадження цих змін Кременчук розраховує отримати з державного бюджету близько 70  млн. грн.. Ці кошти направлять на будівництво  приймального корпусу лікарні та закупівлю сучасного обладнання.

Стосовно інших медзакладів – то Перша  міськлікарня, залишиться лікарнею інтенсивного лікування  первинного рівня, а на Правобережжі  працюватиме  Друга міська лікарня і поліклінічне відділення.

За словами Ольги Усанової, кременчужани не повинні хвилюватися, адже в результаті реформи вони отримуватимуть більш якісні медичні послуги і зможуть обирати собі лікарів самостійно. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реформа #медицина #лікарні #зімни #госпітальнийокруг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...